Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy ve Karasakal! Meyve, Zıtlık, Kader İlişkisi

Partix

BBnin kara delik meyvesinin zaafı yediği darbe 10 kat etki gösteriyor.
Lufyyınde fiziksel saldırıları guclu bırde hakı eklendı şimdi..Fakat BBnin birde Beyazsakaldan aldığı deprem gücü var luffy ona karsı ne yapabilir ?
Amiraller gibi haki ile mi durduracak ?

BBnin kara delik meyvesinin zaafı yediği darbe 10 kat etki gösteriyor.
Lufyyınde fiziksel saldırıları guclu bırde hakı eklendı şimdi..Fakat BBnin birde Beyazsakaldan aldığı deprem gücü var luffy ona karsı ne yapabilir ?
Amiraller gibi haki ile mi durduracak ?
10 kat diye bir olay yok.

Ben en çok luffy yeni dünya'da yıldırımlar adası diye bir yer vardı uroque gitmişti sanırsam yaşlı rahip gibi cadıya'ya benzer şeyler saldırdı büyük ihtimal o adada elektrik'ten etkilenmiyolar ölü olabilirler belki'de o adaya tek giriş yapcak kişi var oda Luffy kesin orda Enel'e benzer gücü olan biri var ki onla kapışcak tayfanın o adaya girmesi biraz imkansız olur:)

Partix

BBnin fiziksel saldırılara 10 kat veya 2 kat tam hatırlayamadım zaafı vardır bunu beyazsakal acıkladı ve ölmeden önce gösterdi.

Her meyvenin bir zaafı var
BB nin zaafı yediğidarbe normal darbenin 10 katı etki yaratıyor Wb söylemişti bunu Luffy B.Haki ile vurduğunda BBnin işini bitirebilir
Tabiki BB de çok güçlü olmasada haki çıkıcağını düşünüyorum amirallerde koramirallerde bile var.

Fakat luffy için bu kolay olmayacaktır luffy izin vermez ama belki lastik meyvesinide çekebilir yani demek istediğim henüz BBnin meyvesini gücü tam olarak bilinemiyor.
Kalın Yer 1: Karasakal, kendisi Ace ile olan dövüşünde kendisi meyve gücü hakkında konuşurken acıyı "daha fazla" içine alır dedi. iki kat, 5 kat veya 20 kat bir şey belirtmedi. Haki 20 küsur yılda çıkmamışsa çıkmaz zaten. Rayleigh, haki için insanlar yıllarca çalışırlar bazen çalışsalar da çıkmaz demişti. Lucci'de de haki çok mesela.

Kalın Yer 2: WB sadece senin zayıf noktan savunmanın olmaması demişti.

Kalın Yer 3: Burada ki kastın Luffy, Karasakal'ı tek bir yumrukta mı bitirebilir demek istedin?

Her meyvenin bir zaafı var
BB nin zaafı yediğidarbe normal darbenin 10 katı etki yaratıyor Wb söylemişti bunu Luffy B.Haki ile vurduğunda BBnin işini bitirebilir
Tabiki BB de çok güçlü olmasada haki çıkıcağını düşünüyorum amirallerde koramirallerde bile var.

Fakat luffy için bu kolay olmayacaktır luffy izin vermez ama belki lastik meyvesinide çekebilir yani demek istediğim henüz BBnin meyvesini gücü tam olarak bilinemiyor.
unutmayın ki karasakalın tek bir meyvesi yok

Sirius

Bb ile Luffy nin zıtlıklarını daha önce hiç ama hiç farketmemiştim ben bu ikisi arasında hiçbir şey düşünmemişim meğer :D

Partix

1:Önceden bir yerde 10 kat daha fazla acı ceker dıye bısey okumustum ordan aklımda kaldı sanırım yanlıs olabilir haklısınız.
2:Lyffy karasakalı tek yumrukta alamaz kara delik meyvesinin tam gücünü bilmiyoruz, ama savunması düşükse luffy logia ya haki ile vurabiliyorsa ve bu logia daha çok hasar görüyorsa luffy kazanır gibi geliyor bana.
3:Gura gura no mi meyveside var buna karsı ne yapabilir luffy?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık