Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Olmasaydı, Korsan Kral Kim Olurdu?

Kim Korsanlar Kralı olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    133
Karizması bitti bir kere. Linlinle uğraşmış biraz sonra geri vites yapmış, Shanksa hallendi Kaido fişi çekti falan...
Ne bitmiş? Karizma? Adamın paçalarından karizma akıyor. Linlin'le de yeterince uğraşıp hayatta kalmış işte. Oda Kaido'yu yüceltcem diye harcadı ama reis fena dönecek. Bir de sanki Luffy olsa fark edecekti. Daha bir adamını zor yıktı o da Nami ile birlikte. Linlin'in adamları da bizim tarafa geçti tabi bir de :(

Ne bitmiş? Karizma? Adamın paçalarından karizma akıyor. Linlin'le de yeterince uğraşıp hayatta kalmış işte. Oda Kaido'yu yüceltcem diye harcadı ama reis fena dönecek. Bir de sanki Luffy olsa fark edecekti. Daha bir adamını zor yıktı o da Nami ile birlikte. Linlin'in adamları da bizim tarafa geçti tabi bir de :(
Kaido içip içip dövüyor la adamı ne karizması :(
Valla bende novalardan umutluydum ama Oda gösterdi ki novalar yancı olmaktan öteye geçemeyecek. Yardımcı oyuncu onlar üzgünüm. KK çıkmaz onlardan.

Niye la gayet gerçekçiyim halbuki ben. Beklentilerini küçültme Kid'den :(
Benim de önemli şeyler beklediğim bi nova. Açıkçası novaların çoğu bence bizleri şaşırtacak. Sıralama yapmam gerekirse Kid, Hawkins, Oruç, Drake sırasıyla önemli başarılar elde edecekler. Ama Kk olacak potansiyelleri olacağını düşünmüyorum. Yonkouları aşacak güce gelmeleri zor ama belli olmaz tabi.
Aslında sana hak vermiştim. O saydığım üçlü yerine başka üç nova eklenseymiş keşke.
_____
Bu arada Luffy'ye bi şey olursa tayfa ya Lawa bağlanırdı ya da dağılırdı.

Benim de önemli şeyler beklediğim bi nova. Açıkçası novaların çoğu bence bizleri şaşırtacak. Sıralama yapmam gerekirse Kid, Hawkins, Oruç, Drake sırasıyla önemli başarılar elde edecekler. Ama Kk olacak potansiyelleri olacağını düşünmüyorum. Yonkouları aşacak güce gelmeleri zor ama belli olmaz tabi.
Aslında sana hak vermiştim. O saydığım üçlü yerine başka üç nova eklenseymiş keşke.
_____
Bu arada Luffy'ye bi şey olursa tayfa ya Lawa bağlanırdı ya da dağılırdı.
Küçültmüşsün işte beklentini :( Yonkou gücüne ulaşacak bu adam. Seri sonunda anlarız ama uatırım yaptığı birini o kada kolay harcatmaz. Hem en kötü nesilden tek bir kişi mi çıkacak yonkoı gücüne? O zaman mangaka boşuna övüyoe bunları bu kadar :(
Luffy ölseydi de tayfa kimseye bağlı kalmazdı. İntikam için savaş açıp ölürlerdi.
Aksini söylemedim :D
Söylemedin ama Kid'e laf soktun. Reyiz gerekirse sonuna kadar demiş ve girmiş dünyanın en güçlü canlısına ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık