Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Meyve Uyanışı Yapmış Olabilir Mi?

Luffy, Kong Organ ve Black Mamba Saldırılarında Meyve Uyanışı Yapıyor Olabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    63
Luffy'den yakın zamanda bi uyanış olayı beklesem de bence bu uyanış fazladan uzuv üretme tarzında bir şey olmayacak.Çevresindeki cisimleri lastik yapabilir diye düşünüyorum.Doffy'nin ve Crocodile'ın uyanışlarında yaptıkları gibi yani :gamyon:

Çizim sanatçıları saldırıların ne kadar hızlı olduğunu betimlemek için bu şekilde fazladan kollar çizer. Korsanfan yine formunda.

Yumruğun çıkış hızını belli etmek için çizilmiştir. Bundan dolayı değilse 670 bölüm önce uyandırmış zaten Luffy :d.
Konuyu okumadan yorum yaptığınızı keşke bu kadar belli etmeseniz.

Koydum ya zaten normalde böyle bir şey yapmamış diye. Adam normalde 2 kol çizmiş. On tane saldırı örneği koydum. Çizmiyor işte ilk defa böyle bir şey çizmiş. Belki uyanış değildir ama farklı çizmiş. Yoksa dediğiniz şeyleri biliyorum yeni manga okumaya başlayan insanlar bile biliyor.

Son düzenleme:
kaido inmeden önce uyanış göreceğimizi düşünüyorum. şu an uyandırmış olabilir yada dövüş sırasında uyandıracak olabilir. ayrıca uyanış ile G5'te yapabilecek diye düşünüyorum.

uyanışı çevresini lastiğe çevirebilme şeklinde de olabilir ama bence lastiğin esnekliği ve dayanıklılığı artacak. bu sayede G5 teknikleri kullanmasına imkan oluşacak. adı G5 diye geçmeyebilir ama G2 ve G3 tekniklerinin powerup almış versiyonlarını göreceğiz diye düşünüyorum.
G5 tekniklerinden biri ile dev boyutlarında lastik adam olacak diye düşünüyorum. G3 tekniği gibi ama tüm vücudunu büyütebilecek. ayrıca esnekliği arttığı için hızı, saldırı gücü ve dayanıklılığı artacak.

Son düzenleme:
Yazdığım mesajda fikrimle birlikte kendimce "bunlar oluyorsa bu da olur" diyerekten manga paneli paylaşmışım. Mesajın içeriğinde, konu ve düşünce hakkında kötü bir şey yazmamışım. Agresifliğinin nedenini anlamadım.

Konuyu da mesajlarımı atmadan önce okudum, için rahat olsun.
Sen arada kaynamışsın pardon yanlış anlamışım mesajını. :D Özür dilerim. :D

Evet orada da çok yumruk çizmiş ama gerçek olmadığı belli gibi. Zaten o saldırıda yumruk ileri gidip geliyor kolunu çoğaltma imkanı yok. Bu saldırıda ise yöntem zaten çok yumruğun olması. Yumruğu çoğaltıp vurması lazım. Hiç-bir saldırıda çizmeyip bunda çoklu yumruk çizince sorguladım ben de işte.

hızdan dolayı o gear 2 dede lucci savaşındada olmuştu adam lastik sonucta efeck hemde ryuo haki şuan öncelikte

Her şeyden önce inanılmaz sıkıcı bir uyanış olur. Oda çok daha yaratıcı olacaktır. 300 bölümlük altyapısı var, hype var. İnsanlar G5 değil, uyanış bekliyor. İlk defa gear dışı bir meyve power up ı gelecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık