Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Seri sonu Luffy vs Hükümet veya Karasakal olduğu zaman serideki herkes gibi Kid de savaşta yerini alacak. Kid bu arcta Luffy ile öyle ya da böyle bir yakınlık kuracak. Seri sonunda hangi tarafta olacağını kestirmek zor değil? Karizmayı çizdirmeden yapar umarım Oda.
Neden taraf olmak zorunda olsun yahu.Mangaka bile özellikle vurgu yaptı buna.Adama kendi yolumuzda yürüyeceğiz dedirtti.

İlla bir Roger ve Wb örneği görmek gerekmiyor.Bu durum onların karakterlerini temsil ediyor.Rogerı ve Wbnin hedefleri farklı idi ve Odenin durumu ile birbirine yakınlık göstermişler.Kid ve Luffy arasında böyle bir şey yok.İkisinin de hedefleri aynı.Çatışma olması kaçınılmaz.Karakterleri bambaşka.Bu ikisini aynı tarafta görmektense çoğu kişi farklı taraflarda görmek ister.

Luffy gitti yeni haki öğrendi yalnız. Hızdan kast ettiğin koşu hızı felansa Katakuri'yi görmedik bile. Yok kast ettiğin combat hızıysa snakeman varken Katakuri nasıl daha hızlı oluyor?
Ben şu anki Luffy'den bahsetmiyordum ki zaten.Luffy yeni öğrendiği b.haki tekniğiyle Kata'dan iyi b.haki kullanıyordur zaten ona bir şey demiyorum.Katakuri Snakeman'e ecnebilerin "Speedblitz" dediği şeyi yapıyor hali hazırda.Hareket hızını da Snakeman'in gatling atağı olan Black Mamba'yı dodgelayarak zaten gösteriyor.
Bu Luffy'nin daha ne olduğunu anlamadan geçirdiği dice mochisi

Bu da Katakuri'nin Snakeman'in muhtemelen kral kobradan sonraki en hızlı saldırısına verdiği tepki

Kata Snakeman'dan daha yavaş olsa zaten vuramadan onlarca yumruğu yemesi gerekirdi zaten.Hem karşısındaki adam senden daha hızlı olacak ve geleceği senin kadar olmasada görecek.Böyle bir durumda Snakeman'in bariz üstünlük kurardı zaten.

Luffy sag kol seviyesiındedır ama katayı gecememıstr. Kingi tekleyecegini dusunuyorum burgess ı da aynı sekılde. Ama bnce savasın hakkı kata nın dı.
(tekler den kastım rahat alır)

Evet, seviyesindeydi bir zamanlar. 2 tane power up ile sağ kol sikletini aştı.

Gerçi şu an King Luffy ile karşılaşsa bizimkinin tüm meziyetleri buhar olur uçar gider. Malum, Katakuri dayak üstüne dayak atıp Apoo'nun yaptığını yapamadı.

Luffy sag kol seviyesiındedır ama katayı gecememıstr. Kingi tekleyecegini dusunuyorum burgess ı da aynı sekılde. Ama bnce savasın hakkı kata nın dı.
Reis Kata'nın King'ten güçlü olduğunu düşünüyorum bende de sen naptın yav :D

King Luffyle uğraşmaz bari Marco'yu gönderseydiniz der.King ve Katanın farklı seviyede sağ kollar olduğuıu düşünüyorum ve kingin meyvesi luffye ters olabilir.
Luffy kargayı kafesine kapatır.

King Luffyle uğraşmaz bari Marco'yu gönderseydiniz der.King ve Katanın farklı seviyede sağ kollar olduğuıu düşünüyorum ve kingin meyvesi luffye ters olabilir.
İkinize de o kadar katılmıyorum ki. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık