Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Gayet normal değil mi? Jack gibi Inu ve Neko'dan sıra dayağı yemiş low bile bir milyar. Beşinci kumandan Peros bile 700 işte.
Luffy kutsal ejder yumrukladı. Marinefordun altını üstüne getirdi. Bountysi ortada.
Adasından hiç çıkmayan birinin 500 bin üzere bir bounty alacağına hiç imkan vermiyorum ben.

Luffy kutsal ejder yumrukladı. Marinefordun altını üstüne getirdi. Bountysi ortada.
Adasından hiç çıkmayan birinin 500 bin üzere bir bounty alacağına hiç imkan vermiyorum ben.
Ace 500m iken Peros 700m o mantıkla. Üstüne Ace ikinci kumandanken Peros beşinci. Mantıklı mı şimdi bu?

Zaman atlaması sonrasından olayı atlama öncesinde olmuş örnekler ile savunuyorsun. Bunlar serinin saçmalıkları.

Son düzenleme:
Kata en güçsüz sağ koldur. Total olarak. Yoksa onun gibi gözlem hakisi olan sağ kol yoktur muhtemelen. Neyse.. King Kata'dan güçlüdür. Marco, Beckmann ve Shiryu ise Kata ve King'den güçlü diyebileceğimiz bir klasmandadır bence. Hee tabi ki böyle kıyaslamalar ve tespitler yaparken altın kural yine geçerli; avantaj-dezavantaj durumu.

Ace 500m iken Peros 700m o mantıkla. Üstüne Ace ikinci kumandanken Peros beşinci. Mantıklı mı şimdi bu
Evet mantıklı.
Eğer Peros, Ace'den daha fazla dikkat çekmiş ve sorun çıkarmışsa bountysinin daha yüksek olması anlaşılabilir bir şey. Muhtemelen Ace'ten çok daha yaşlı biri, kimbilir neler yapmıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık