Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Kaido sağ kola tek atar yani?
Luffy ye G4 formundayken öfkesinin tavan olduğu bir vakit tek atan biri her hangi bir sağ kolada tek atabilir. Dayanıklılığı sayesinde sağ kol olanlar hariç örnek jack, jozu gibi karakterler tek yemez dayanır ama bunlarında çok güçlü olduklarını söyleyemeyiz.

Mesela kaido ofkelendigi vakit çevresine saldırır yakar yıkar ama açıklanana göre astlarindan sadece jack kaido nun saldirilarina dayanacak dayanıklılığa sahip. Sonra queen ve king in jacke çöpmüş gibi davranmaları jack in 3. Olduğunu kanıtlıyor ama kaido nun saldırılarına dayanacak seviyede olanlar soylenince sadece jack deniyor anlatabildim mi?

Asıl sorun luffynin dayanıklılığında değil sorun kaido nun saldırı gücünün fazlalığında

Luffy'nin yediği gibi yese atar tabi. Ne dersen de Katakuri belki bir çok alanda Luffy'den üstündü ama hiç bir zaman dayanıklılıkta bir Luffy değildi.

Bu arada kimse de Luffy tek yer demezdi ama yedirtiyor işte Mangaka. O yüzden sağ kol felan algıya gerek yok. Luffy de 5. imparator.
Ne imparatormuş be başka imparatordan tek yiyor :D

Luffy ye G4 formundayken öfkesinin tavan olduğu bir vakit tek atan biri her hangi bir sağ kolada tek atabilir. Dayanıklılığı sayesinde sağ kol olanlar hariç örnek jack, jozu gibi karakterler tek yemez dayanır ama bunlarında çok güçlü olduklarını söyleyemeyiz.

Mesela kaido ofkelendigi vakit çevresine saldırır yakar yıkar ama açıklanana göre astlarindan sadece jack kaido nun saldirilarina dayanacak dayanıklılığa sahip. Sonra queen ve king in jacke çöpmüş gibi davranmaları jack in 3. Olduğunu kanıtlıyor ama kaido nun saldırılarına dayanacak seviyede olanlar soylenince sadece jack deniyor anlatabildim mi?

Asıl sorun luffynin dayanıklılığında değil sorun kaido nun saldırı gücünün fazlalığında
Nerede deniyor jack, kaidoya dayanır diye ben hatırlayamadım?

Açıkca belli ki Luffy, dayanıklılık ve iradede üstün çünkü dayak yiye yiye bi hal oldu çocuk. Kral hakide ise Luffy belirli kişiler haricinde arka planda kalamaz o yüzden eşit diyelim ama diğer hakilerde katakuri üstündü. Luffy de ondan bişeyler kapmaya başladı. Katakuri en son düştüğünde ise iradesine hayran kaldığı için big momu da yenecek misin diye soruyor. Çünkü ben sağ kolum ama sana sempati duyuyorum umarım yükselirsin anlamına gelir benim gözümde. Çünkü savaşırken ikisi de adamlığını ve çürük savaşmayacağını kanıtladı. Yenildi ve sırtı üzerine düştü ki kardeşleri onun mükemmel olmadığını bilsinler. Sonuç olarak yenildi Luffy de dayanıklılık ve irade yönünden güçlü olduğunu kanıtladı. Oda yine de bunca güç arasından kral hakiyi ezdirmedi Luffy'de bence Luffy'nin kral hakisi de ileride çok gelişecek o yüzden bu kadar ezdirmedi.

Torpille falan bir şekilde geldi işte o seviyeye, çok gökten gelmiş gibi durmasın diye de Haki savaşırken gelişen bir şey denildi. Bir kaç saatlik bir savaşta Haki seviyen kaç yıllık görmüş geçirmiş bir sağ kolun seviyesini geçebiliyorsa da ne diyeyim.. Bileğine kuvvet Oda.

King>Katakuri>Queen>Smoothie-Luffy-Doff>Jack>Cracker
2 yıllık eğitimin son 6 ayında ne yaptığının altı hala doldurulmadı.Daha bir çok şeyin altı doldurulmadı
Arc sonu Luffy amiral dengi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık