Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy Gear 5 ve Meyve Gücü Uyanışı (Alıntı)

Arada gene bir ''maymun kral'' ifadesi gördüm tadım kaçtı. Ulan gene mi bu. Şu saçma fanteziden tiksiniyorum açıkçası. İlla maymun etçeniz şu herifi. Öyle salak saçma bişi olcağına ölsün daha iyi.

Bu benim aklıma gelmişti yazmıştım ya. Sun Wukong'a meyve uyanış'ı yaparak dönüşemez, Luffy'nin meyvesi bildiğimiz düz Paramecia yani mistik tarafı yok.

Şimdi G-4 formu bildiğimiz gibi şekil yönünden sıkıntı gibi gözüküyor. Eğer G-5 açıp iyice Maymun Kral'a benzerse dediğin olur. Uyanış olmaz ama G-5 formunda G-4'e geçtiğindeki gibi tipi değişir. Güç artışı artı güzel bir mitoloji göndermesi olur.

Böyle bir şey

Temsili G-5

Ama ben şuan öyle heyecanlıyım, öyle büyük bir bekleyiş içerisine girdim ki. Sanki bu olay mangada yayınlanmışta, ben animeyi bekliyormuşum gibi hissettirdi. Umarım sizde de aynı duyguları uyandırabilirim.
Doffy'nin uyanış ile bir meleğe benzetildiği kısımdan sonra aynı heyecanı aldım bende.

Eline sağlık, op'a uygun bir konu olmuş. Ben de ssj4 bekliyorum G5 olarak. Kaçınılmaz bir son.

"Uyanış onlara sadece güç vermiyordu. Bir çeşit dönüşüm de bahşediyordu. Aynı Doflamingo’ya olduğu gibi."
Diye bir kural yok öncelikle. Doffy Şeytan meyvasının güçlerini uyandırdığında(uyandırırsa...=) Gücünün farkına varıp daha farklı bir evreye geçeceğini söyledi.
İmpel down daki Zoan Türündeki hayvanlar Şeytan meyvasının gücünü bir şekilde uyandırmış. Ama dönüşüm değil tersine İyileştirme yetenekleri vardı yani böyle bir şey şart değil.. Eğer öyle bir durum olsa idi Chopper Luffy den önce Şeytan meyvasının güçlerini uyandırmış oluyor zira bütün şekilleri yapabiliyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık