Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Gear 4 Özel Teknik

Tutar mı?

• Tutar

Kullanılan: 2 7.7%
  • Tutar gibimsi

Kullanılan: 4 15.4%
  • Tutar ama çok az ihtimalle

Kullanılan: 4 15.4%
  • Tutmayabilir

Kullanılan: 3 11.5%
  • Kesin Tutmaz

Kullanılan: 13 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    26
Hepimizin bildiği gibi Luffy 2 yıllık bir aradan sonra G4 ile karşımıza çıktı ve Doffy'i Law ile birlikte yendi.Peki Luffy'nin G4'u sadece bu kadar mıydı kendini şişirip havada uçuyor ve daha güçlü yumruklar atıyor. Bu size de çok az gelmedi mi ? Evet geldi hepiniz Red Hawk gibi özel hareketler bekliyorsunuz.
Peki bu Red Hawk Luffy'nin meyvesiyle nasıl ortaya çıktı? Bunu bilmiyorum fakat G4'daki tekniğin nasıl ortaya çıkacağını biliyorum.(Ki tabi böyle bir teknik olursa)

Luffy G4'da yumruğunu tamamen kolundan içeri çekmiyor neden mi çünkü özel teknik bunu yapması ile ortaya çıkacak.

Luffy elini yandan gözükmeyecek kadar içeri çekince savurduğu yumruk aşırı derecede hız kazanacak ve havayı kıracak. BeyazSakal'ın yavaşça savurduğu yumrukların yaptığı muhteşem etkiyi yaratmasada kısmi derecede bir deprem yapacak ve sonra bu tekniği geliştirecek KaraSakal ile savaşı için. Peki neden mi bunu yapacak çünkü (esinlendiğim başka bir teori var o da şudur) Karasakal Beyazsakal'ın içindeki meyvenin enerjisini emdi yani tamamen meyveyi almadı bu nedenle çok fazla kullanırsa meyveyi kaybedecek ve Luffy'nin sahip olduğu bu teknik ona çok fazla yarar sağlayacak.

Hepimiz BeyazSakal'ın gücünü biliriz. Tamamen uydurma bir teori olsada elimde bir kaç delil var ve olabilme olasılığının olduğunu düşünüyorum.

Luffy vs KaraSakal'ın son savaş olacağını çoğu kişi düşünüyor. Fakat bence bunlada kalmıyacak. Luffy Tenryubitu'ların yeri ne gidip bu özel tekniği sayesinde orayı yıkacak diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tutar ama çok az ihtimalle dedim. Bence senin dediğin gibi değilde şok dalgaları şeklinde olur. ( king punch gibi) O da G4 değil de g5 adı altında çıkar.

Olabilir bende G5 için düşünmüştüm ilk başta fakat G4 bana çok eksik geldi bi özel teknik lazım diye düşünüyorum
Aslında bakacak olursak G4, G2 ve G3 ten daha Çok tekniğe sahip. İlerde bir iki yeni teknik çıkar ama onlarda G4 formatına uygun olur. King Kong gun gatling gibi. Senin dediğin teknik ise G4 ün mantığından çok farklı. O yüzden G5 olarak çıkar diye düşünüyorum ben.

Aslında bakacak olursak G4, G2 ve G3 ten daha Çok tekniğe sahip. İlerde bir iki yeni teknik çıkar ama onlarda G4 formatına uygun olur. King Kong gun gatling gibi. Senin dediğin teknik ise G4 ün mantığından çok farklı. O yüzden G5 olarak çıkar diye düşünüyorum ben.
King Kong gun gatling felan hep aynı teknik ya diğer tekniklerden uyarlama yapıyor. G5'de farklı bir şekle bürünürse olabilir fakat normal halinde kalırsa olmaz çünkü G4'daki gibi eli içeri çekmesi lazım diye düşünüyorum böyle bir etki yaratması için.

Tutmaz dedim. Belli bir dayanağı yok çünkü. Yeterli ve ikna edici bulmadım teoriyi. Ellerine sağlık yine de.

g4 yonkou indiremez. Sürekli olmadığı sürece amiral bile indiremez. Ama bu demek değildir ki bütün ümitleri g4 üzerine yükleyelim. g5 ve ardından uyanış gelecek ya da g5 vitesi uyanış modu olacak. O yüzden g4'ü Karasakal dövüşünde gündemde tutmaz Oda. Çıksa çıksa Kraker dövüşündeki günübirlik versiyonu daha çıkar. En fazla bu olur. Sonrası meyve uyanışı cart curt.

Tutmaz dedim. Belli bir dayanağı yok çünkü. Yeterli ve ikna edici bulmadım teoriyi. Ellerine sağlık yine de.

g4 yonkou indiremez. Sürekli olmadığı sürece amiral bile indiremez. Ama bu demek değildir ki bütün ümitleri g4 üzerine yükleyelim. g5 ve ardından uyanış gelecek ya da g5 vitesi uyanış modu olacak. O yüzden g4'ü Karasakal dövüşünde gündemde tutmaz Oda. Çıksa çıksa Kraker dövüşündeki günübirlik versiyonu daha çıkar. En fazla bu olur. Sonrası meyve uyanışı cart curt.
Zaten Red Hawk'u kesin zafer için kullanmıyor luffy sadece vuruyor hasar olsun diye bu da öyle olabilir fakat daha güçlü olacağından daha fazla etki yapabilir ve G5'e geçebilir. Ki böyle olur galiba luffy tüm Gear'ları dener bi yonkou için sonra yeni Gear'a geçer

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık