Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Gear 4 Özel Teknik

Tutar mı?

• Tutar

Kullanılan: 2 7.7%
  • Tutar gibimsi

Kullanılan: 4 15.4%
  • Tutar ama çok az ihtimalle

Kullanılan: 4 15.4%
  • Tutmayabilir

Kullanılan: 3 11.5%
  • Kesin Tutmaz

Kullanılan: 13 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    26
King Kong gun gatling felan hep aynı teknik ya diğer tekniklerden uyarlama yapıyor. G5'de farklı bir şekle bürünürse olabilir fakat normal halinde kalırsa olmaz çünkü G4'daki gibi eli içeri çekmesi lazım diye düşünüyorum böyle bir etki yaratması için.
Kendi adıma farklı bir şekil daha kaldıramam ben:) Bence normal halinde de yapar dressrosada elisabello yapabiliyordu mesela. Yada Lucci rokuogan yapabiliyor. O tarz bir şey yapabilir. Farklı bir şekilde yapacaksa G4 ile yapsın daha iyi:) Neyse buradan sonrası beklenti meselesi. Bekleyip göreceğiz:)

Op evreninde fizik kurallarının işlemediğini defalarca gördük. Kolundan ateşin nasıl çıktığını bile bilmiyoruz. Sürtünme yoluyla çıkıyor diyen var, g2+koka yapınca cıkıyor diyen var... Tutmaz yani.
Hmm :( Her teori tutacak diye bişey yok ama bekliyorum içimde bi umut var red hawk olduysa bu niye olmasın :(

Azazil

Bence kara sakalin beyaz sakalon meyve gücünü emdigini sanmıyorum niye mi ?
Şöyle kara sakal 3 meyveye sahip 1.ve ilk meyve zoan türü antik meyve cerberus (üc başlı cehennem köpeği ) kara sakal kızıl saçın yarasını bu haliyle açtı ki yara pençe izi :)) 2. Meyveyi yiyebildi çünkü cerberus ona üç ayrı meyve yeme hakkı sağlıyor o da en güçlü logialardan yami yami karanlık 3. Meyveyi zaten hepimiz biliyoruz beyaz sakalin gura gura si .
Şimdi birkaç dayanak söyleyeyim
1. Kızıl saçın pençe yarası
2. Markonun karasakal hakkındaki söyledikleri ( onun tuhaf bir vücudu oldugunu biliyoruz)
3.karasakal korsanlarının bayrağı 3 başlı kuru kafa :))

Bence kara sakalin beyaz sakalon meyve gücünü emdigini sanmıyorum niye mi ?
Şöyle kara sakal 3 meyveye sahip 1.ve ilk meyve zoan türü antik meyve cerberus (üc başlı cehennem köpeği ) kara sakal kızıl saçın yarasını bu haliyle açtı ki yara pençe izi :)) 2. Meyveyi yiyebildi çünkü cerberus ona üç ayrı meyve yeme hakkı sağlıyor o da en güçlü logialardan yami yami karanlık 3. Meyveyi zaten hepimiz biliyoruz beyaz sakalin gura gura si .
Şimdi birkaç dayanak söyleyeyim
1. Kızıl saçın pençe yarası
2. Markonun karasakal hakkındaki söyledikleri ( onun tuhaf bir vücudu oldugunu biliyoruz)
3.karasakal korsanlarının bayrağı 3 başlı kuru kafa :))
Hacı meyveleri yaminin çekme özelliği sayesinde almıyormuydu ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık