Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Hali hazırda hiçbiri Luffy'den daha güçlü olmayan karakterlerin Luffy'nin bütün saldırılarına ve savunmasına seviye atlatacak b.haki tekniği de konuya dahil olmasına rağmen G4'süz Luffy'i yeneceğini düşünen bayağı insan var herhalde. Üstelik Luffy dövüş içerisinde gelişme olayının kitabını yazmış bir insan. Enteresan
Total de elimizde ki bilgiler evet bunları gösteriyor ama seride Luffy'sinden tut herkesi soytarıya çevirip güç dengesi adına bir bok bırakmayan yazar sağ olsun insanlar diğer düşüncede de olabiliyor.

Dipnot: Yeni gördüm orada Hancock niye var abiğğ ? Dövüşmesine gerek var mı ki Hancock ile Luffy'nin. :D

Total de elimizde ki bilgiler evet bunları gösteriyor ama seride Luffy'sinden tut herkesi soytarıya çevirip güç dengesi adına bir bok bırakmayan yazar sağ olsun insanlar diğer düşüncede de olabiliyor.

Dipnot: Yeni gördüm orada Hancock niye var abiğğ ? Dövüşmesine gerek var mı ki Hancock ile Luffy'nin. :D
Hancock ciddi dövüşecek söylemeyi unutmuşum.

Hiç birini alamaz. Doflamingoya hasar bile veremedi la.

Edit: Şuan Luffy net meyve. Meyveyi çıkar Yolunmuş tavuk gibi olur.
Bana Doflamingo'nun tek bir g3 ile darbe yediği sahne göster reis darbe yediği diyorum ha savunma çakıp darbeyi yememesi farklı darbe alıp etkisini görmek farklı, ayrıca Doflamingo burada ki çoğu adamı base haliyle alabilir en büyük örneği Law,Sanji :D Üstelik geleceği görme ve yeni haki türü ile savaştırıyor Luffy'i konuyu açan arkadaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık