Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Lookism (Webtoon)

Ben ilk bölümleri de sevmiştim aslında. Ve en çok da oralar seviliyor genelde bence ama aksiyon 50 bölüm içinde başlar sanırım. Okuyalı oluyor bir süre.
Aksiyon olmasada olur her 20 bölümde bir benim babam kim sen bilmiyor musun diyen çocuk tiplemesi çıkmasın,aşırı harem olmasın ve gereksiz cinsiyetçilik olmasın yeter bana

84 bölüm okudum bir nebze hayal kırıklığı yaşadım insanlar çok övüyordu ama fazla yüzeysel ve mc hiç gelişmedi 80 küsür bölümde sadece aydınlanma yaşıyor ve hiçbir şey için uğraşmıyor birde günümüz dünyasında yaşadığı halde sanki luffy ve goku gibi aşırı cahil takılıyor

84 bölüm okudum bir nebze hayal kırıklığı yaşadım insanlar çok övüyordu ama fazla yüzeysel ve mc hiç gelişmedi 80 küsür bölümde sadece aydınlanma yaşıyor ve hiçbir şey için uğraşmıyor birde günümüz dünyasında yaşadığı halde sanki luffy ve goku gibi aşırı cahil takılıyor
Söylediğin unsurlardan bende hiç keyif almam ama hoşuma gitmişti benim nedense. Olsun webtoonlardan asla vazgeçme :) Boş zamanında şuna da bakmanı tavsiye ederim bak. https://asurascanstr.com/manga/the-return-of-the-crazy-demon/ En azından bir 20 bölüm dene bunu. Bu bir yana sevmiyorsan bırak tabi ama devam etmeni öneririm gene. Mc malesef güncel kısımlarda bile aynı sayılır. Çok gelişti ve güçlü aslında ama çekingen ve korkak gibi davranıyor sürekli en kötü yanı bu. Daha çok yan karakterlerin durumu için merakla takip ediyorum desem daha doğru olur.

Son düzenleme:
Söylediğin unsurlardan bende hiç keyif almam ama hoşuma gitmişti benim nedense. Olsun webtoonlardan asla vazgeçme :) Boş zamanında şuna da bakmanı tavsiye ederim bak. https://asurascanstr.com/manga/the-return-of-the-crazy-demon/ En azından bir 20 bölüm dene bunu. Bu bir yana sevmiyorsan bırak tabi ama devam etmeni öneririm gene. Mc malesef güncel kısımlarda bile aynı sayılır. Çok gelişti ve güçlü aslında ama çekingen ve korkak gibi davranıyor sürekli en kötü yanı bu. Daha çok yan karakterlerin durumu için merakla takip ediyorum desem daha doğru olur.
Eski vücudunu geliştirecek mi bu mc

Mc son bölümlerde çekingen ve korkağın tam tersi bence.
Haklısın ama ara sıra denk geliyor öyle tog misali. 3-5 bölüm insanları kanser etmez ama sonraki 20 bölüm aynı mentalite ile takılmaya devam eder. Yahu ağzını burnunu dağıtacak kadar iyisin heriflerin ama sıradan shounen ana karakteri gibi davranıyorsun insaf ya. İnsan biraz Park Jong Gun gibi bir herifi örnek alıpta kendine çeki düzen verir. Ama nerde.. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık