Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Lookism (Webtoon)

Tom Lee vs Goo serinin en efsane dövüşlerinden biri olacak gibi ama savaşmaları için bir sebep yok. Tom Lee işçilerleydi çünkü aradığı adam onlarlaydı ama artık Park Jinyoung düzeldi.
Goo öldüreceğini söylemişti bir daha görürse. Goo açısından neden var gibi de dövüşürler mi bilemiyorum. Manager Kim'in serisinde Goo, Tom Lee seviyesindeki adamla berabere kalıyordu. Şu an onu geçmiş olabilir.

Benim asıl merak ettiğim Tom Lee gerçekleri duyunca ne yapacak. Charles denen ite direkt dalması gerekiyor. Goo da ondan ayrıldı. Jake abisinin gelmesi yakın artık. taraflar netleşir yakında.

Goo öldüreceğini söylemişti bir daha görürse. Goo açısından neden var gibi de dövüşürler mi bilemiyorum. Manager Kim'in serisinde Goo, Tom Lee seviyesindeki adamla berabere kalıyordu. Şu an onu geçmiş olabilir.

Benim asıl merak ettiğim Tom Lee gerçekleri duyunca ne yapacak. Charles denen ite direkt dalması gerekiyor. Goo da ondan ayrıldı. Jake abisinin gelmesi yakın artık. taraflar netleşir yakında.
Goo'nun eline adam gibi bir kılıç verseler Tom Lee'yi devirebilir bence onun dışında zor.

Goo'nun eline adam gibi bir kılıç verseler Tom Lee'yi devirebilir bence onun dışında zor.
Goo'nun elinde neredeyse her şey kılıç zaten. Kılıç olmadan Tom Lee seviyesindeki Juncheol ile berabere kalmıştı. Baya yakınlar her türlü, Tom yaşlandığı için avantajlı olan Goo hatta. Tom beni geçmişlerdir diyordu.

Goo'nun elinde neredeyse her şey kılıç zaten. Kılıç olmadan Tom Lee seviyesindeki Juncheol ile berabere kalmıştı. Baya yakınlar her türlü, Tom yaşlandığı için avantajlı olan Goo hatta. Tom beni geçmişlerdir diyordu.
Genel olarak Goo hak ettiği değeri görmüyor gibi ya hala saçma saçma karakter ile karşılaştıranlar var.

Goo katanayla Tom Lee'ye speed blitz atıyorsa Gen 0 falan hikaye.

James Lee
UI Daniel
Gun
Goo
Jake'in abisi

Bu karakterlerle serideki diğer karakterler arasında dağlar varmış meğer. Bu 5linin arasına girerse Gapryong Kim girebilir sadece.
Teke tek dövüşüyorlardı Tom eziyordu esmer adam karıştı sonra o Tom'u oyalarken Goo arkadan saldırıp kesti. Goo açıkça Tom'dan güçlü olsaydı neden böyle yapsınki yazar?

Sonraki bölüm bence Tom yenecek Goo'yu. Goo başta ortaokulda Gun ve kendisinin Tom'a yenildiğini hatırlayacak sonra kendini yine aynı şekilde yerde bulacak.

Goo katanayla Tom Lee'ye speed blitz atıyorsa Gen 0 falan hikaye.

James Lee
UI Daniel
Gun
Goo
Jake'in abisi

Bu karakterlerle serideki diğer karakterler arasında dağlar varmış meğer. Bu 5linin arasına girerse Gapryong Kim girebilir sadece.
Boşuna savunmuyoruz Katanalı Goo'yu, Tom Lee o kanama ile Goo'ya tokat bile atamaz artık:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık