Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Paramecia

Hangi taraf kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    71
Eehehehh :)

Işığın kendisi bile karanlıktan kaçamıyor. Yani bir bakıma Kizarunun meyvesinin hiyerarşik üstü.
Güç olarak bahsetmiyorum ben. Logia deniyorsa teach gibi her darbeyi alan çakma logia yerine darbe almayan gerçek logia konsaydı dedim sadece.

Güç olarak baksak bile o dönemki teach'i harcardı kizaru bir şekilde. ;)

Yami

Kizaru,Teach'e tek atar.
Bireysel vs konusuna döndürmek istemiyorum. Fakat Aokiji nasıl Ace tek atamadıysa aynı şekilde kizaruda atamaz.
Meyvesi işlemiyor bir kere. Kizarudan meyveyi sil. Saf haki kalıyor. Yani fiziksel dövüş.
Karanlık meyvesinin yanına yaklaştın mı da sıkıntı büyük. Neyse alsın hadi.

Roronoa Zoro

"Except for most natural blue diamonds, which are semiconductors due to substitutional boron impurities replacing carbon atoms, diamond is a good electrical insulator, having a resistivity of 100 GΩ·m to 1 EΩ·m[28] (1011 to 1018Ω·m). "
Jozu, Kuma, Magellan Enel'in karşısında köpek olur. Denklemin kalanını siz toplayın.

"Except for most natural blue diamonds, which are semiconductors due to substitutional boron impurities replacing carbon atoms, diamond is a good electrical insulator, having a resistivity of 100 GΩ·m to 1 EΩ·m[28] (1011 to 1018Ω·m). "
Jozu, Kuma, Magellan Enel'in karşısında köpek olur. Denklemin kalanını siz toplayın.
Çok deli bir gücü var. Luffy'de olmasını isteyeceğim tarzda bir meyvesi var. Luffy'den düşünsene yıldırım yumrukları geliyor? :D

Eehehehh :)

Işığın kendisi bile karanlıktan kaçamıyor. Yani bir bakıma Kizarunun meyvesinin hiyerarşik üstü.
Pek sayılmaz, her meyvenin antisi ama karşılıklı olarak, her türlü saldırıda Teach üzerinde fazlasıyla işe yarıyor sonuçta. Teach gibi fiziksel olarak son derece dayanıklı ve güçlü birisi olmasa, o meyve pek işe yaramaz gibi, saldırı gücü tamamen meyve iptali ve kendine doğru çekim gücüne dayalı çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık