Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Lindbergh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 76 73.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    104
chris'in de dedigi gibi bu sabonun gucunu gosterir. tam gucunu gormedik zira ciddi bir dovuse girmedi. ilk basta ben de senin gibi yorumluyordum bir sabo sevici olarak ama yorum yapmak guc su an.

kesin olan bir sey var ki o da simdi ikinci adam olan sabonun uzerine bir de meyve eklendi
İşte o zamanlar sabo yerine kuma varmış. Kuma gümleyince yerine sabo geçiyor. Iva falan da boş değil zaten.
Kuma Ivankov falan boş değil. Ama yonkou komutanları kadar da etmezler. Zorlarlar o seviyeyi. Yalnız sağ kollar daha da öte.

Sabo meyve ile diğer sağ kollar kadar oldu işte. Genç olduğu için ve Luffy'nin abisi olduğu için daha gelişecektir.

Kuma Ivankov falan boş değil. Ama yonkou komutanları kadar da etmezler. Zorlarlar o seviyeyi. Yalnız sağ kollar daha da öte.

Sabo meyve ile diğer sağ kollar kadar oldu işte. Genç olduğu için ve Luffy'nin abisi olduğu için daha gelişecektir.
Adam meyvesiz bile haki masterdı. Dressrosa da arenayı yok ettiği sahne içten patlatmali haki bildiğini gösteriyor. Meyve yiyince de seviye iyice yükselmiştir. Bir amiral etmese de en kötü yc1'lere denktir.

Sabo bunların yanında fazla klas. Dengeleri absürt yani güç olarak

Tabi erken konuşuyorum belki ama, bunlar bana yonkou nun ilk 3 komutanı liginden uzak görünüyor.

Ortalama cp0 ajanı kadar güçlüdür bu da işte. Pekoms-Pedro seviyesinden fazladır gücü totalde, Oven-Daifuku eder mi bilemedim.

Sabo gerçekten kurtarıyor seviye olarak devrimcileri.

Madem mucit neden kabilesine yardımcı olacak şeyler yapmamış. Kabilesi daha den den mushi yapmayı bilmiyor.

Sabo bunların yanında fazla klas. Dengeleri absürt yani güç olarak

Tabi erken konuşuyorum belki ama, bunlar bana yonkou nun ilk 3 komutanı liginden uzak görünüyor.

Ortalama cp0 ajanı kadar güçlüdür bu da işte. Pekoms-Pedro seviyesinden fazladır gücü totalde, Oven-Daifuku eder mi bilemedim.

Sabo gerçekten kurtarıyor seviye olarak devrimcileri.
Görünene bakarsak öyle gözüküyor da ben zannetmiyorum yani devrimcilerin 4 komutanı da Oven-Daifuku seviyesi yada altı olacağı. Devrimciler bana göre en güçlü yonkodan da güçlü olmalı yoksa insanların beklentilerini karşılamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık