Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Law'un Olası İhaneti

Law ihaneti iyi bilir, hainlik tam ona göre. İlerisi için kendine bir çıkış kapası bırakmıştır. İttifaklar ihanetle sonuçlanır diye boşa dememiş olsunlar, az korsan serisi olsun.

Law ihaneti iyi bilir, hainlik tam ona göre. İlerisi için kendine bir çıkış kapası bırakmıştır. İttifaklar ihanetle sonuçlanır diye boşa dememiş olsunlar, az korsan serisi olsun.
Ben de öyle düşünüyordum ama adamın geçmişi falan gösterildi bence o iş olursa bile artık zorlama olur :bilmem:

Ben de öyle düşünüyordum ama adamın geçmişi falan gösterildi bence o iş olursa bile artık zorlama olur :bilmem:
İyice popüler oldu birde sıkıntı yaratır. Bu Oda'nın zayıflığı bence, karakter fanlardan sempati alınca iyi tarafa doğru evrimleşiyor. Naruto'dan farkı kalmayacak yakında.

Law'ın ihanet olayı Mingo'nun kendisiydi bence. Law tayfayı Dressrosa'da bir şekilde satmayı planlıyordu belki ama Mingo'nun ve Luffy'nin çapını yanlış hesapladığını görünce ister istemez Luffy'e vefa borcu oluştu. Zaten PH'dan ayrılmadan önce Smoker buna ''Hasır şapkaları kullanmak niyetinde misin?'' gibi bir şey diyor, Law'da ''Kim kimi kullanıyor merak ediyorum.'' diyor. Olayların sonucuna baktığımızda bir sürü müttefiki oldu tayfanın ve Kaido'nun işleri sekteye uğradı. Law yolu çizdi, bizim tayfa o yolda kafasına göre ilerledi ve her anlamda kazanan yine bizimkiler oldu.

Zaten ihanet dediğin Karasakal gibi yapılır. Yami Yami'yi çaldı. Ace'i denizcilere verdi, Shichi. oldu. ID'a girdi, tayfa topladı. Beyazsakal'ı denizcilere dövdürdü ve onu öldürdü, Yonko koltuğu boşaldı. 2 yıl sonra da Yonko olarak anıldığını öğrendik.

Mevzuya gelecek olursak; Law bu saatten sonra ihanet etmez bence. Zaten Luffy'e ihanet ederse eline ne geçecek? One Piece veya KK olma yolundaki en büyük adayı ortadan kaldırmış olur(Onu yapabileceği bile şüpheli) ama Law için değişen bir şey olmaz. Law'ın kendisinde potansiyel var ama tayfası tırt bununla birlikte müttefiki bile yok. Zou'da çıkarılan One piece'i bulma reçetesine bakarsak zaten O ve diğer Novalar One Piece'i ancak bizim tayfa bulduğunda görür.

Konu ile alakası yok ama One Piece ve KK adaylığında diğer bir rakip Karasakal var. Karasakal, Kırmızı Taş muhabbetini biliyorsa, Big Mom'ın taşını ceplemek için bu fırsatı kaçırmaz o çakal, bizimkiler adayı terk ettiği zaman saldırıp taşı alabilir. Diğer taş Shanks'ta desek ve onu dövse; bizim ekip Kaido'yu indirdiğinde, Kaido'nun taşı için bizimkilerle kapışır... Kazanan KK olur, One Piece'i bulur. Bizimkiler kazanırsa Dünya Hükümeti'ne savaş açarız falan filan işte.

O değiştirilen kalbin Luffyinin vücudu gibi lastik olmayacağını düşünüyorum bu yüzden bence olmaz.Yani değiştirilmiş olsa Luffy o bölgeyi genişletemediği için çoğu tekniği yapamazdı böylece anlaşılırdı.
Law ihanet konusuna gelecek olursa başlarda sadece Dofa girerken yanında dibe çekecek birini arıyordu.Baktı bunlar Doffu yendi bunlarla araya kaynayıp bende yükseleyim demiş olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık