Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Law İddiaları

Savaşın sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Timsah bir bu iki birebir aynı beleşçilik ve vasıfsızlık seviyesi. Sırf intikam almak için her yere Luffy abini sürüklemişsin, adam bir kere ne işimiz var burada dememiş, kimi vuralım dediysen vurmuş. Bu kadar vefa borcundan sonra abisinin elini ayağını öpüp biat etmesi gerekirken artık ittifakımız bitti, herkes ayağını denk alsın diyerek gider ayak hiç utanmadan posta koyuyor. Abine saygısızlık yaparsan böyle yerler işte adamı. Luffy Abisinin elini ayağını öpüp it olduğunu kabul etse, bayrağını alarak dolaşsa denizlerde kimse dokunmaya cürret edemezdi. Almışsın yanına bir tane Chopper etmeyen Kastamonu ayısını boş boş dolaşıyorsun, ne yapacan Kastamonu kralı mı olacan? Hadi ol şimdi.

Sadece profil mi dedik, o zaman her yoruma bu profil bir harika falan yaz bari, insanlar görsün.

NOT: Law'a çok üzüldüm, seri gerçekten hızlanacak sanırım. saçma sapan law ve kid aradan çıkardı 2 bölümde. .d
1 ay profil anlaştık yeter, o görülüyor açık açık. :ehe:

Niye üzüldün ki. Yenilmesi bekleniyordu önemli olan nasıl yenileceği idi. Hem Teach'i hırpalamış hem de Bepo'nun sulong görüyoruz. Yenilsekte başarımız var savaş içinde.

Bir hafta ban yemiş. Cezadan kaçırttırmayın İnvici ensendeyim gelince. :oleyo2:
Aman tanrım 😱 Bende ban yedi diye üzülüyordum.Böyle planlı programlı bir kazık daha önce görmedim.Invictus seni resmen uyutmuş süreci başlattıktan sonra da hadi bana güle güle demiş araya kaynatmış cezayı :S Eski Doffyci bu korkacaksın daha sıkı önlem almalıydın. :D Eski Doffyci + hurdacılık = Kurmazlık + dalavere + mübah olan her yol.Ben masum bir bebek gibi kalırım yanında xD Geçmiş olsun sana ders olsun. :D

Aman tanrım 😱 Bende ban yedi diye üzülüyordum.Böyle planlı programlı bir kazık daha önce görmedim.Invictus seni resmen uyutmuş süreci başlattıktan sonra da hadi bana güle güle demiş araya kaynatmış cezayı :S Eski Doffyci bu korkacaksın daha sıkı önlem almalıydın. :D Eski Doffyci + hurdacılık = Kurmazlık + dalavere + mübah olan her yol.Ben masum bir bebek gibi kalırım yanında xD Geçmiş olsun sana ders olsun. :D
Düşündüm düşündüm. Ama kaçamaz, ekşirim sürekli başına beni engellerse rahata erer anca falan sjhjs:dd.d. O Bepo sulong profil yapılacak. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık