Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Lastik Meyvesi

Veri istiyorsan...
Karasakal tayfası sadece en iyi meyveleri alıyor.Mera Mera ve Gomu Gomu gibi.Bonney'in kendisini geçtim meyvesinin bile yüzüne bakmadılar mesela.Boş meyve olmamasına rağmen.Burgess lastik istiyordu değeri logiaya yakın olsa gerek.
En iyi meyveleri alıyor gibi bir şey yok. Ayrıca Mera Mera'yi çok önemsese gelir kendi alırdı Teach.

Burgess ayrıca o sıra doğaçlama meyveyi almayı planlıyor. Bahsettiğin kadar çok önemli meyve olsa zaten Teach planını bunun üzerine yapardı. Ama bilmediği için de olabilir. Şu an için bir veri yok bu konuda.

Veri istiyorsan...
Karasakal tayfası sadece en iyi meyveleri alıyor.Mera Mera ve Gomu Gomu gibi.Bonney'in kendisini geçtim meyvesinin bile yüzüne bakmadılar mesela.Boş meyve olmamasına rağmen.Burgess lastik istiyordu değeri logiaya yakın olsa gerek.
Karasakal genelde savaşta güçlü meyveleri alıyor. Bonney'in meyvesi tek tekte işe yaramaz. Hakisi senden güçlü kişiye karşı ise yaramaz. Güçsüz adamları zaten teklerler sıkıntı olmaz. Diyicem de mantıksız geliyor. Ama bana sorsan bende Bonney'in meyve yerine nefret ettiğim bir güç olmasına rağmen lastiği tercih ederim.

En iyi meyveleri alıyor gibi bir şey yok. Ayrıca Mera Mera'yi çok önemsese gelir kendi alırdı Teach.
Shiryu elini sallasa meyve bulur ama görünmezliği görünce kapıyor işe yarar bir güç açıklaması da yapıyor.Neyse bunun sonunu biliyorum sen yine inat edeceksin. :D Bunları biz hep söyledik ama böyle bilgi gelmesi elimizi güçlendirdi sadece.İleride net açıklandığı zaman yazılanları zevkle okurum artık.

Shiryu elini sallasa meyve bulur ama görünmezliği görünce kapıyor işe yarar bir güç açıklaması da yapıyor.Neyse bunun sonunu biliyorum sen yine inat edeceksin. :D Bunları biz hep söyledik ama böyle bilgi gelmesi elimizi güçlendirdi sadece.İleride net açıklandığı zaman yazılanları zevkle okurum artık.
Ee meyve avcılığı yapıyorlar avladıkları her meyveyi yiyorlar diye bir şey yok. Kendine uygun bulduğunu yemiş. Bu o meyve çok güçlü mu demek?

Ee meyve avcılığı yapıyorlar avladıkları her meyveyi yiyorlar diye bir şey yok. Kendine uygun bulduğunu yemiş. Bu o meyve çok güçlü mu demek?
Çok güçlü yada işe yarar demek.Burgess arenada dolu meyve görmüştür.Ama Mera gidince lastik peşinde koşuyor.Bu birşeyler anlatmalı değil mi ? Who ile beraber.

Çok güçlü yada işe yarar demek.Burgess arenada dolu meyve görmüştür.Ama Mera gidince lastik peşinde koşuyor.Bu birşeyler anlatmalı değil mi ? Who ile beraber.
Sizin iddialarıniz meyve çok iyi bir meyve olması üzerine. Lastik meyvesinden iyi en az 20-30 meyve sayarsın. Zaten seride kaç meyve var oradan hesapla. Siz özel meyve diyorsunuz biz özel olacak bir yanını görmedik diyoruz. Ayrıca hakin yoksa yine işe yaramaz.

Ayrıca bu mantikla Marco'nun meyvesini de önemsememisler mantığı çıkar. Ama hikayede amacını biliyoruz.

1- Deprem
2- Karanlık
3- Yer Çekimi
4- Magma
5- Buz
6- Işık
7- Yıldırım
8- Ates
9- Kum
10- Elmas
11- Anka
12- Ejderha
13- Buda
14- Ruh
15- Operasyon
16- Antik Zoanlar ( Bir sürü var)
17- Gölge
18- Çelik
19- Kuma meyvesi

Sıralama yok sadece sıralama belirtsin diye.

Bunlar ilk çırpıda aklıma gelenler. Bir çok daha meyve bunlar da tartışmalı geçer.

Son düzenleme:
Mangaka lastik meyvesinin özel olma olasılığını da iyice arttırmışken ve 2 haftalık bir ara da varken bu konuyu hortlatmanın tam zamanı.
:ehe::ehe::ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık