Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

L mi Kira mı?

• Konbuyu başlatan buslu
  • Başlangıç tarihi
L daha zekidir. Bu mesajla onaylandı!
üzüyosun beni :(,

Herhangi birini desteklediğimden değil de, L ile Kira'nın tanışma sahnesini hatırlıyor musun?
Hatırlıyorum, L gelip kendi söylüyor ama işi oraya getirende Kira, operasyona katılıp polise yardım edip yavaştan olaya dahil olması neticesinde L'i bir bakıma bu hamleyi yapmaya itiyor, eğer L bunu yapmasa ve Light L'in kimliğini başka şekilde diğerlerine fark ettirmeden öğrenip işini bitirse kimse onu kimliğini dahi bilmediği birini öldürmekle suçlayamaz, ama kimliği bu şekilde öğrenince olası bir durumda direkt süpheli durumuna düşecek hale geliyor ve buda işini epey zorlaştırıyor, L bir bakıma kendini güvene almış oluyor o hamle ile,

Kira arayıp bulmuyor. L karşısına çıkıp "ben L'im" diyor. Yanlış hatırlamıyorsam Light'da stresten geberiyordu az daha. :ehe:
Aaa, evet unutmuşum ben pardon, akşam oturmasına eve geldiği sırada söylemişti demi, tüh..

''Ryuzaki'yi sevdikte ne oldu ? Efes pilsen zengin oldu.'' O yüzden Kira beyler, Düşünsenize bir adam patates cipsi yerken cinayet işleyebilir mi ?!?!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık