Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuzan'ın Seçimi

Water7 a gelmeden önceki karşılaşmalarında Robin i ve Luffy i öldürmemişti.Enies Lobby olaylarından sonra party esnasında gelip duvarın arkasından Robinle konuşmuştu...Yıllar önce de Ohara olaylarında Robinin kaçmasına izin vermişti. Bu durumda devrimci olması en mantıklısı. Ama Oda nın ne yapacağı hiç belli olmaz, ters köşe ustası herif...

Devrim ordusuna katılır veya benzeri bir gurup kurar [ korsan olmaz ]

niye diyenler içinde devrim ordusunda adam gibi adam görmediğimiz için ve 3 büyük güçten 1 tanesi olduğu için :oleyo2:

rocker_tr

WB herkesin içinde D. nin iradesi yaşıyor. Bir gün çok korktuğunuz One Piece bulacak ve Dünya Hükümetine karşı duracak diyordu. Bu nedenle Robin faktörünü de düşünürsek Hasır Şapkalara katılması süpriz olmaz. Ama bunun dışında Dünya Hükümeti'nin değişminin farkına varıp Devrim Ordusuna da katılması benim için süpriz olmaz.

Zaten devrim ordusunun bir üyesiydi derseniz. Amiral olarak kalması bile Devrim Ordusu için çok önemli bir yer. Bulunduğu kadameyle Devirm ordusuna çok iyi lojistik destek sağlayabilir. Akainu eğer Aokiji'nin devrim ordusunda olduğunu biliyor ama kanıtlayamaması nedeniyle böyle bir şey yaptıysa o zaman ayrılıp gitmiş olabilir. Ya da guruna yediremedi. Bu konuda aşırı derecede çok teori çıkar. Zamanı geldiğinde herşey meydana çıkacak.

En mantıklısı devrim.Boşu boşuna Robini bırakmadı bence.O detay ilerde karşımıza çıkabilir.

akala

Aokiji akainu ile 10 gün bir adada çarpışıp sonuç alamayınca öylece çekip gitmiş te olabilir.
Akainun gücü bir yere sabitken onun hareket kabiliyetini kıstlayan bir engel görmedim. Deniz üzerinde sakazukiye yenileceğini düşünmüyorum.
Sadece garpsanın hesabını kendisinin bitirmek istemediğini ve donanmadan ayrılma fırsatı olarak kullandığını düşünüyorum.
Hatırlarsanız dünyanın en büyük gücü olarak geçiyor ve bu gücün serbestçe etrafta dolaşması lufynin marineye saldırmasını kolaylaştırıyor.
Dragon ve hasırşapkaların dostu olabilir. Artık bir denizci değil. İstediğini yapabilir. Denizcilerin onun peşine düşmesi gibi bir durum olması zor akainu ve kizaru harici kimse peşine düşmez.
Ayrıca psifistaların aokijiyi değil. Sakazukiyi diğer silah olarak kullanacaktır Kizarunun lazerinden sonra sakazukinin magmasının etkileri nasıl olur bilemiyorum fakat pasifistalatın dondurma yeteneği yoksa sadece daha öldürücü olacaklarıdır.
Aokijikinin Kendisinin mihawk gibi dolaşacağını ve olayları takip edeceğini düşünüyorum.

koma

Aokiji dünya hükümetinin şu anki politikalarını pek tasvip etmiyor gibi geliyor.buyüzden korsanlara ve devrim yandaşlarına farklı gözle bakıyor olayları akışına bırakıyor. başka bir değişle ne olacağını merak edip bekliyor bence

Aokoji anca kendi başına dolanır. Birisinin yanına falan gitmez. Bisikletini alıp dolanır anca.

Pandaman

Devrimci olur bence de,zaten Aokiji tembel biri,amiral olmus artik filo amiralliginin pesinde degildi ama Akainu'nun da olmasini istemiyordu,cunku Akainu'nun adalet anlayi ile onun ki ayni degil,Akainu kendi nakamasini bile gozunu kirpmadan oldurebilecek biri,bu yuzden karsi cikti,ve Jinbei Adalet olarak denizcilerin simdi daha da guçlu oldugunu soyledi,yani Aokiji devrimcilere katilabilir;denizcilerin adalet anlayisiyla onun ki ayni degil dedigim gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık