Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kuzan vs. Marshall D. Teach

Kim ayakta kalır

• Blackbeard

Kullanılan: 92 85.2%
  • Kuzan

Kullanılan: 21 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    108
Teach şu an Kuzan gibi biriyle dövüşmeyi göze alamaz. Kuzan alır. Kim kazanır Teach bir görünsün anlarız.

Kuzan serideki zirve isimlerden .

Amiralleri fazla abartmıyoruz.Mangakanın kendisi ''Yonko ve amiralleri geçmelisin...'' tarzı bir söz söyleterek bu 2 seviyenin biraz daha ayrı olduğunu vurgulamış zaten.Kuzan'ın meyvesi çok güçlü mantığıyla da hareket etmiyoruz.Zaten bu adamlar sadece meyveden ibaret değiller.Genel dövüş yetenekleri de üst düzey.Jozu gibi fiziksel kuvvetiyle ön plana çıkan bir adam elmas avantajına rağmen 2 damla kan getirebiliyor Kuzan'dan.Bu adamlardaki saldırıda savunmada üst düzey.
Bende sana diyorumki teach'in 2 yıl önceki ace dövüşünden başka hangi dövüşünü gördün de, kuzan'ı teach karşısında güçlü görebiliyosun.Ortada teach ile ilgili pek fazla bişey yok.Ama kuzan amiral nasıl olsa ezer geçer diyorsun.Oda teach'i boş karakter olarak yaratsaydı D adı vermezdi.Yami yami meyvesini ona yedirtip wb'nin meyvesini nasıl elde ettiğini göstermezdi.2 yıl sonra adamı yonkou olarak karşımıza çıkardı.Hatta bence teach 2 yıl önce sürekli gösterilen bir karakter olsaydı yonkou bile olabilirdi.2 yıl sonra adamda tek değişiklik gura gura meyvesi,diğer bütün özellikler aynı.

Bende sana diyorumki teach'in 2 yıl önceki ace dövüşünden başka hangi dövüşünü gördün de, kuzan'ı teach karşısında güçlü görebiliyosun.Ortada teach ile ilgili pek fazla bişey yok.Ama kuzan amiral nasıl olsa ezer geçer diyorsun.Oda teach'i boş karakter olarak yaratsaydı D adı vermezdi.Yami yami meyvesini ona yedirtip wb'nin meyvesini nasıl elde ettiğini göstermezdi.2 yıl sonra adamı yonkou olarak karşımıza çıkardı.Hatta bence teach 2 yıl önce sürekli gösterilen bir karakter olsaydı yonkou bile olabilirdi.2 yıl sonra adamda tek değişiklik gura gura meyvesi,diğer bütün özellikler aynı.
Ben Teach'e boş karakter muamelesi yapıyormuşum gibi cevap vermişsin.Teach zaten şu an yonko mevkisinde ve serinin sonuna doğru genç WB ayarı olucağını bende düşünüyorum.Ama bu onu 2y önce amiral seviyesi yapmıyor.Eğer amiral ayarı olsaydı Aka dövüşünden çıkmış,ölümcül hasarlar almış WB karşısında o kadar çaresiz kalır mıydı ? WB'yi direk karşısına alıp ölümcül hasarlar vermiş Aka var bir de kafasının bir kısmı olmayan,ciddi hasarlar almış WB'nin dağıttığı Teach var.Şu tabloya bakınca Teach'e amirali alır falan demem ben.Anca bir süre tutar ama sonunda sopayı yiyen taraf olur.

Ayrıca 2 yıl sonraki tek farkın meyve olduğunuda sanmıyorum.Doruki,dayanıklılık olarakta biraz daha gelişmiş olabilir.

Ben Teach'e boş karakter muamelesi yapıyormuşum gibi cevap vermişsin.Teach zaten şu an yonko mevkisinde ve serinin sonuna doğru genç WB ayarı olucağını bende düşünüyorum.Ama bu onu 2y önce amiral seviyesi yapmıyor.Eğer amiral ayarı olsaydı Aka dövüşünden çıkmış,ölümcül hasarlar almış WB karşısında o kadar çaresiz kalır mıydı ? WB'yi direk karşısına alıp ölümcül hasarlar vermiş Aka var bir de kafasının bir kısmı olmayan,ciddi hasarlar almış WB'nin dağıttığı Teach var.Şu tabloya bakınca Teach'e amirali alır falan demem ben.Anca bir süre tutar ama sonunda sopayı yiyen taraf olur.

Ayrıca 2 yıl sonraki tek farkın meyve olduğunuda sanmıyorum.Doruki,dayanıklılık olarakta biraz daha gelişmiş olabilir.
Peki sana şunu sorayım.Teach 2 yıl önce sürekli gösterilen bir karakter olsaydı, sadece yami yami meyvesiyle hangi seviyede görürdün?Doruki dayanıklık vs özellikleri de gelişmiş oluyor otomatikman.

Sürekli gösterilmekten kastım güçlü kişilerle dövüşmüş olması.Tecrübe edinerek o özellikler gelişebilir
Soru çok doğru değil bence.Dediğin gibi olsa ana karakter Teach olurdu zaten.Tarih mesela olmuş olayları başka şartlar altında olsa nasıl olurdu acaba diye irdelemez.Olmuş olan neyse onu inceler.Bence bu mantıkla bakalım seriye ve böyle bakınca Teach 2 yıl öncesi için amiral seviyesinde değil gibi gözüküyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık