Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kuzan vs. Jozu

Monkey :D Luffy

aokiji bu buz olayı ile çoğu paramecia ve nerdeyse zoanların hepsine üstünlük sağlıyor aokiji bence

OP dünyası farklı bir dünya.Gerçek hayata göre düşünmek çok doğru değil bence.Aokiji BB yi dondurduğunda BB kırmıştı mesela bunuda unutmamak lazım.
metal-ametal tarzı katı kimyasal elementlerin, buna farklı ve karbon türevi olan elmas dahil, ana gücü oldugu parameciaların hiçbiri aokijiyi yenemez.soguk tüm metallerin ve toprakta bulunan mineral çeşitlerinin hatta muhtemel cıkıcak olan kaya toprak gibi logialar veya tahta türü bir logia-paramecianında direk dogal antisidir.üstelik ben aokijiyi akainudan bile yetenekli görüyorum jozu kas adamı ve sanssız eslesme kurbanıdır :flaugh:
benm söyledigim seyin aksini ispatlıyacak bir durum varmı senin söylediginde ? yok.o yüzden amacını çözemedim.bb ne zamn aokijiyle savastı onuda anlamadım :D wb diyorsan onun meyve gücüde deprem ve titresimlerin donmadıgını bizzat e.oda aokijiye söyletti.ben neyleri söylemişim.toprak türevi logialar,muhtemel tahta elemnti(cem yılmazınkinden:D) ve sert olan tüm metal türevleriylen elmas olan jozu.yani daz bones,jozu gibi adamlar direk dezavantajlı aokijiye.hatta neredeyse tüm paramecia ve zoanlar.soguk; canlıların,kimyasal elementler ve sıvıların dogal düsmanıdır.ki direk antisi olan magmayla bile 10 gün boyunca savasabilmiş aokiji.yani aokijinin kendiside inanılmaz bir adam.sonuc jozu sansına küsücek.

jozu çok güçlü ama aokijinin meyveside hata affetmiyor marinefordda eşleşmeler yanlış yapıldı jozu akainuyu alsa aokijiyi wb alsa he şey daha değişik olurdu akainu jozuyu yenebilse bile bunu öyle aokijinin yaptığı gibi kolayca yapamazdı

Jozu ezilmesin diye Jozuya verdim ama Aokiji alır malesef. Meyve olarak çok ters eşleşme oluyor. Jozu Marinfordun 10 katı büyüklüğünde buz dağı atabilen bir adam bence seride bunu yapabilecek adam yoktur ama gel gelelim vs atacağı adam Aokiji değilde ortalama hakisiz buz logiası olsa bile Jozuyu yener.

Aokiji dedim ben bu tabiki de tek atma şeklinde olmaz sebebi ise jozuda bulunan haki zırhıdır. Kendini haki zırhı ile kaplarsa bir şansı olabilir ama yinede aokiji diyorum belki günlerce süren bir vs olabilir bu olay ama sonuç değişmez

Jozu ezilmesin diye Jozuya verdim ama Aokiji alır malesef. Meyve olarak çok ters eşleşme oluyor. Jozu Marinfordun 10 katı büyüklüğünde buz dağı atabilen bir adam bence seride bunu yapabilecek adam yoktur ama gel gelelim vs atacağı adam Aokiji değilde ortalama hakisiz buz logiası olsa bile Jozuyu yener.
?
Edit:Anladım:ehe:

Aokiji zor bir şekildede olsa alır, ben ikisinin arasında pek bir meyve üstünlüğü görmüyorum aokiji'nin mental üstünlüğü savaşın sonucunu belirler ve aokiji haki olarakta daha üsttedir diye düşünüyorum adam amiral sonuçta.

Aokiji zor bir şekildede olsa alır, ben ikisinin arasında pek bir meyve üstünlüğü görmüyorum aokiji'nin mental üstünlüğü savaşın sonucunu belirler ve aokiji haki olarakta daha üsttedir diye düşünüyorum adam amiral sonuçta.
Meyve üstünlüğü harici alamaz asıl :) Şimdi okadar meyve var birçoğu Jozunun elmasını çizemez bile ama uzaktan saldırılarla yada Jozuyla fiziksel etkileşim olduğu anda direk dondurur buna karşılıkta Jozu hiçbirşey yapamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık