Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kutsal Ejderlerin Sonu Nasıl Olacak?

Kutsal Ejderlerin Sonu Nasıl Olacak

• İdam Edilir

Kullanılan: 6 14.0%
  • Hapse Atılır

Kullanılan: 15 34.9%
  • Halka Karıştırılır

Kullanılan: 16 37.2%
  • Savaşarak Ölür

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer.

Kullanılan: 6 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    43
:D yüzüne yiyecekleri yumrukla uzaya falan giderler bi daha da gelemezler böylece dünya kurtulur. Gerçekten böyle bir şey bekliyorum. Ciddi bir yargılama hele hele ölüm hiç beklemiyorum

Enel'in eline düşseler Enel bunlara köpek çekse yıldırımlarla terbiye etse. Halka karışmalarından daha ağır olur.

Hepsi.Duruma gore farklı yöntemler uygulanır.Dof impel down. Ama shirahoshiyi kurtaran kutsal ejder halka karışmak ister.Kutsal ejderler içindeki en güçlüler savaşıp ölebilir.

Bence yetkileri çok ağır sınırlandırılıcak. Yoksa halk arası yaşamları çok zor, ş*refsiz k*ypak ada halkı bile melek gibi Donquixote ailesini perişan etmiştir.Kusura bakmayın orda çok acı çekmiş insanlar olabilir; lakin çocukları öldürecek kadar düşmüş bir ada halkı bana masum çocukları öldürecek haklılığına eriştiğini söylecek kadar haklı olduklarını asla söktüremez. Bu animede iyi ya da kötü her yerde belirir pislik sadece kutsal ejderler değil insanlığın ta kendisi.

Bence yetkileri çok ağır sınırlandırılıcak. Yoksa halk arası yaşamları çok zor, ş*refsiz k*ypak ada halkı bile melek gibi Donquixote ailesini perişan etmiştir.Kusura bakmayın orda çok acı çekmiş insanlar olabilir; lakin çocukları öldürecek kadar düşmüş bir ada halkı bana masum çocukları öldürecek haklılığına eriştiğini söylecek kadar haklı olduklarını asla söktüremez. Bu animede iyi ya da kötü her yerde belirir pislik sadece kutsal ejderler değil insanlığın ta kendisi.
Bir krallık düşse ya da rejim değişse normal dünyada düşenler madden ellerindeki herşeyi kaybeder. Güçleri bitme noktasına gelir. Belki Odenin soyu gibi onun peşinden gelenler olabilir. Böyle ayakta kalırlar. Ama bu düzen yıkılırsa adamları yani kutsal ejderleri koruyacak 1 Allahın kulu yok. Üstelik yapılan bu kadar zulüm sonucu halk perişan olmuş. Doflamingo'nun ailesinin hiçbirşey yapmadığını düşünürsek, halkın bu kadar galeyana gelmesinden kutsal ejderlere nasıl bir kinin olduğu anlarız. Bu bir birikim. Sana düzenli bir şekilde zulüm yapan insanı affetmek hiç kolay değil. Oda öldürmez. Belki bahsi bile geçmez ama geçerse halk arasına bırakılmaları ölmeleri eş değer. Ki bunu hakediyorlar.

Üye silindi 1004

D.'lerin daha ak mı kara mı olduğu belli değil. Belki D.'ler de şeref yoksunudur. Dragon zaten çakma devrimci yanındaki adamların tamamı soylu.

D.'lerin daha ak mı kara mı olduğu belli değil. Belki D.'ler de şeref yoksunudur. Dragon zaten çakma devrimci yanındaki adamların tamamı soylu.
D. ler hakkında kesin iyidir kötüdür diyemeyiz. Ama yine bir yanlış anlaşılma olabilir. Ama kutsallar hakkında şuan genel yargı belli. En itici kapışmasında Teach'i 2. Sezonun ilk maçında şampiyonluğu kazanan takım gibi ezici bir şekilde geçmiş bu adamlar. Şu anki D.lerin durumu da ortada. Teach dışında aşırı itici bulunan bir D. de yok.

Normalde hepsinin ölmesi gerek.Ama One Piece gibi suya sabuna dokunmayan seride bakın kötüler cezasını buldu diye çocuklara oynayan seride sonları Hody ve tayfası gibi olacaktır muhtemelen.

Niye ölmeleri lazım tekrardan hak iddia etmemeleri için.Ne olacağı hiç belli olmaz.
Suçları çok büyük zaten ölüm de hafif bir ceza olur.
Dofy'de suçlu o zaman, onu da öldürelim.

Ben hala Akainu'nun Darbe yapmasını ve Ejderleri bitirmesini istiyorum.Hafif hafif işaretler veriliyor.Özellikle Fujitora yanındayken

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık