Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Kurtlar vadisi ilk sezonları ile gerçekten ap ayrı bir diziydi. Konsey, Pala, Aslan Akbey. Diziden fazlasıdır hatta işlediği konular bakımından.

Pala favorimdir. Adamın her sözü ve sahnesi kitaplık. Kimliksiz devlet...

Senarist böyle düşündüm derse inanırım anca. Yoksa Halit, Çakır'dan daha öfkeliydi. Kürt Bedo için oburluk denir mi, olabilir. Fethi için şehvet denmesi normal, kendisi kadın satıyor. Demir için küvet mantığı çok saçma, tembel adam o kadar iş güç para sahibi olmaz. Adamın evine akşam gidiyorlar, ben de zengin olsam akşam saati öyle bir durumda olurdum. :D

Şu caps videoları sağolsun @willard widgeon bize izletmiş kadar oldun. :D Oradan bakarken denk geldim doğruluğu var mıdır vadi fanları ? https://eksisozluk.com/cerrahpasali-halitin-aslinda-hakli-olmasi--6260358
Yok. Vadi’de saygı yaşa değil, mevkiye ve icraatler sonucu oluşan namadır. Halit’in “Büyüklerimiz uygun gördüyse, kardeşim Çakır İstanbul’un sefiridir.” demesi lazımdı. Halit’in her ne kadar davet olayında haklılık payı olsa da, kardeşi gevşek Meto’yu toplantıya göndererek büyük-küçük sitemini anlamsızlaştırmış, bütün kredisini tüketmiştir.

Sonuç olarak Halit delikanlı adamdır ama haksızdır da. Bunun yanında, Çakır ve Polat da az şerefsiz değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık