Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Ben şöyle izah edeyim sana, Dogecoin'den gelen kâr ile doğrudan Chiliz alıyorum, kenara atıyorum. Kısa vadeli yatırımlar için de birkaç öneride bulunmuştum, onlar da güzelce yükseldi mesela. Verge, Matic vs. önerdim. Yüksek fiyatlı coin istiyorsan da Cover öneririm.
Dün gece Doge aldım da kafa kafaya sattım ben. Kısa vadeli uygun bir önerin varsa alırım abi.

Aldığın Doge'yi niye satıyorsun? Reddit tayfa kafaya koymuş, bir dolar yapacaklar bu parayı. Yarın yapabilirler hatta, Doge istiflemen lazımken satıyorsun.
Akşama doğru aniden düştü baya. Bir anlığına çıktı o an satayım dedim. Sabaha karşı almıştım zaten, zarar etmeyeyim dedim en azından.

Akşama doğru aniden düştü baya. Bir anlığına çıktı o an satayım dedim. Sabaha karşı almıştım zaten, zarar etmeyeyim dedim en azından.
Ne kadarlık bir yatırımın vardı ki? Ben şimdi bir kumar oynayıp bin liralık daha Doge alacağım. Ya batar, ya çıkar. Bu coin yarın bir doları görecek, ben buna inanıyorum.

Ne kadarlık bir yatırımın vardı ki? Ben şimdi bir kumar oynayıp bin liralık daha Doge alacağım. Ya batar, ya çıkar. Bu coin yarın bir doları görecek, ben buna inanıyorum.
Şuanda da hemen hemen benim sattığım fiyatlardaymış.
He yok abi öğrenme aşamasında olduğum için 200 lira ile takılıyorum şimdilik. Doge'ye 98 yaptırmıştım 103 falan aldım :D

Şuan 3.16 tl. 1 dolar fazla iddialı olmaz mı? 50 cent'e bile çıkabilme ihtimali varsa bende basarım 300 civarı.

Şuanda da hemen hemen benim sattığım fiyatlardaymış.
He yok abi öğrenme aşamasında olduğum için 200 lira ile takılıyorum şimdilik. Doge'ye 98 yaptırmıştım 103 falan aldım :D

Şuan 3.16 tl. 1 dolar fazla iddialı olmaz mı? 50 cent'e bile çıkabilme ihtimali varsa bende basarım 300 civarı.
Ben de 100 bin lira falan bastın sandım, 200 liranın zararını mı düşündün? Görün arkadaşlar, işte bu yüzden zengin olamıyoruz.

Reddit tayfa ve Elon Musk bu coini bir dolar yapabilecekleri konusunda eminler ve işi inada bindirdiler. O yüzden ben bir dolar olacağına kesin gözüyle bakıyorum. Benim lafıma güvenip batarsan bana suç bulma ama.

500 lira daha yatırıcam coine. Chz yi öneren çok fazla kişi var bunun bir olayı var mı? Projesi falan mı çok sağlam? Birde kısa vade mi uzun vade mi beklentin var chz den? Çok soru sordum da merak ettim.
@Smoker

Ben de 100 bin lira falan bastın sandım, 200 liranın zararını mı düşündün? Görün arkadaşlar, işte bu yüzden zengin olamıyoruz.

Reddit tayfa ve Elon Musk bu coini bir dolar yapabilecekleri konusunda eminler ve işi inada bindirdiler. O yüzden ben bir dolar olacağına kesin gözüyle bakıyorum. Benim lafıma güvenip batarsan bana suç bulma ama.
Haha. Ne bileyim prestij meselesi gibi oldu :D Yok abi kendim tavsiye istiyorum zaten. Dediğin gibi ne kadar zarara girebilirim ki :D:sapkali:

500 lira daha yatırıcam coine. Chz yi öneren çok fazla kişi var bunun bir olayı var mı? Projesi falan mı çok sağlam? Birde kısa vade mi uzun vade mi beklentin var chz den? Çok soru sordum da merak ettim.
@Smoker
Chiliz ve Holo, Bitcoin'den bağımsız paralar. Yani bunların destekleri farklı yerlerden geliyor. Bitcoin'in piyasasına bağlı değiller. Chiliz'e güveniyorum uzun vadede, çünkü bir sürü sponsorluk falan alıyor ve kendilerini geliştiriyorlar. Holo ise biraz durgun, ama herkes ondan bir patlama bekliyor. Düşük fiyatlı coin olarak Chiliz öneririm, ama param olsaydı Cover alırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık