Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
9 tane adamla binlerce kişilik ordulu Kaidonun karşısına çıkacak cesarette bu adamı başta hiç sevmesemde sonradan takdir ettim.

Tek sıkıntı kafasında kadayıf tepsisi. Adam akıllı Musashi Miyamoto tarzı bir şekil verseydin ya...

"Eğer bir şekilde ben ölmüş olursam" diye açık kapı bırakmış adam. :a:
Yeni Çağ'ı omuzlarına almış korsanlara dönüp bir daha bakmakta fayda var. Zoro için dediklerimizi Oda bir kez daha vurguladı bu sahneyle. Tabi Supernovalara genel olarak da önem veriyor.

Yeni Çağ'ı omuzlarına almış korsanlara dönüp bir daha bakmakta fayda var. Zoro için dediklerimizi Oda bir kez daha vurguladı bu sahneyle. Tabi Supernovalara genel olarak da önem veriyor.
Buradan zoro'ya pay çıkartamadım ben. Genel olarak yeni çağı kast ediyor gibi. Ama zaten illaki destek gelecekti. Oden olmasa bir amiral vs. Yoksa 2 yonkou'yu indirmeleri imkansız.

Buradan zoro'ya pay çıkartamadım ben. Genel olarak yeni çağı kast ediyor gibi. Ama zaten illaki destek gelecekti. Oden olmasa bir amiral vs. Yoksa 2 yonkou'yu indirmeleri imkansız.
Bilinmedik birşey değildi aslında ama yine vurgu yapılmış. Yeni Çağ'ı omuzlarına alacak olan korsanların arasında bu 5'li de var. Çatı ekibinin ne kadar umut vaadettiği belirtilmemiş mi sence?

karakter ağır değil,arkadaş doğru söylemiş musashi tarzı olsa az. Bu seride akainu,lucci gibi hard kötü sırıtmayan adamlar lazım bize

Bilinmedik birşey değildi aslında ama yine vurgu yapılmış. Yeni Çağ'ı omuzlarına alacak olan korsanların arasında bu 5'li de var. Çatı ekibinin ne kadar umut vaadettiği belirtilmemiş mi sence?
Belirtmiş de bu beşlinin de iki yonkou alamayacağı ortada. Ki ben o mesajda ben ölürsem kısmını vurguladım zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık