Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kozuki Oden ve Kaido Arasındaki Güç Dengesi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    210
Bütün mangayı okuyarak anlıyoruz ki Kaido Oden'den ölse bile deli gibi korkuyor.Katakulliye getirip anca yendi zaten.Şu an belki daha güçlüdür ama Oden'in ben bu düdüğe yenileceğini sanmıyorum

Hikaye için yazılan dövüşler ile uzun uzun yazılan dövüşleri karşılaştırmak mantıksızlık değil mi.
Oden'in gücüne dair çok şey gösterir daha hikaye ilerledikçe bekleyin sadece.

Kendisinden zaten güçsüz olan adamı yenmek için senelerce güçlenmeyi bekleyip yine kendisinden zaten güçsüz olan adamı yenmek için rakibinin oğlunu kullanan koca yürekli Kaido! Fantazi adamısın adamım.
Oda uzun uzun dövüşlerini çizmedi diye,Kaido hibrit bile açmadı,düz hali ile tek attı Oden'e diyenler var.

Uzun,uzun yazamayacağım ama Oden Kaido'nun her hali ile kapışabilecek çapta adamdır.

Oda uzun uzun dövüşlerini çizmedi diye,Kaido hibrit bile açmadı,düz hali ile tek attı Oden'e diyenler var.

Uzun,uzun yazamayacağım ama Oden Kaido'nun her hali ile kapışabilecek çapta adamdır.
Bu seride asıl daşdaşlı güç hakidir. Bir yerde Enma gibi haki içen bir kılıcı kullanan Oden bir tarafta "kral haki miiiiiğ yandım Allah" deyip Oden'i sendrom haline getiren Kaido. Gerisi masalllllll!

Eski kaido ile şuanki arasında ciddi fark vardır bana kalırsa.
Şuan Wb, shanks ,Bm ,BB ,Oden hatta Oden prime ulaştı diyelim.
Alabileceğini düşünmüyorum. Eğer saçma bir olay göstermezse oda

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık