Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Kozuki Oden Üzerinden One Piece Kronolojisi

Kaido, Oden ve seri hakkında bilgiler geldikçe ekleme yapmamı ister misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    39
18 yaşındaki luffy eleştirisinden sonra okumayı bıraktım. luffy 17 yaşındayken doğu maviyi arlong korsanlarından, kısa süre sonra arabasta'yı shichibukai olan crocodile'dan, robin'i enies lobby'den kurtardı. oden'in en güçlü on eli cennet tekniğine başvurduğu dağ tanrısı, luffy'nin köyden ayrılırken tek attığı deniz kralından ne kadar güçlüydü acaba... düşündürücü

18 yaşındaki luffy eleştirisinden sonra okumayı bıraktım. luffy 17 yaşındayken doğu maviyi arlong korsanlarından, kısa süre sonra arabasta'yı shichibukai olan crocodile'dan, robin'i enies lobby'den kurtardı. oden'in en güçlü on eli cennet tekniğine başvurduğu dağ tanrısı, luffy'nin köyden ayrılırken tek attığı deniz kralından ne kadar güçlüydü acaba... düşündürücü
Olsun Oden daha alfaymış o zamanlar :ehe:

Şaka yapıyorsun herhalde? Oden haki emen enmayı kullanıyor. Oradakilerin alayı haki kullanıyor. Luffyde de crocoda da haki falan yoktu. 18lik oden crocoya tek atar geçer giderdi. Adam 6-7 yaşından beri belinde Enma taşıyor.

Şaka yapıyorsun herhalde? Oden haki emen enmayı kullanıyor. Oradakilerin alayı haki kullanıyor. Luffyde de crocoda da haki falan yoktu. 18lik oden crocoya tek atar geçer giderdi. Adam 6-7 yaşından beri belinde Enma taşıyor.
sen şaka yapıyorsun herhalde? bahsettiğim paragrafla açıklamamı bir daha oku istersen. oden güçsüzdü falan dediğim yok. köy kurtarmakla alfa olunuyorsa enies lobby'de bir arkadaşı için dünya hükumetine savaş açmak ne o zaman diyorum. croco'yu yenmek değil mesele. vivi için iki kez ölümün kıyısından mucizevi şekilde dönüp savaşa devam etmek

Öyle diyorsun da wano samuraylar ile dolu bir ülke yani hepsi güçlü ama o domuzdan korkuyorlar Luffy ise east blue yani eb güçsüz denizde ölmesinin yanısıra orda o canavarı yenecek kimse yoktu bence derdimi anlatabildim

Öyle diyorsun da wano samuraylar ile dolu bir ülke yani hepsi güçlü ama o domuzdan korkuyorlar Luffy ise east blue yani eb güçsüz denizde ölmesinin yanısıra orda o canavarı yenecek kimse yoktu bence derdimi anlatabildim
O domuz belki de luffynin eğitim gördüğü adadakilerle denk bile olabilir. 2 hakili kinemonu indirdi :D

ben seni anlıyorum sen de beni anla lütfen
Bu olay yaşandığında Oden daha 18 yaşında. Korsanlar kralı olacak olan karakterimiz Luffy 18 yaşında bu kadar alfa mıydı bilemedim.
luffy'nin yaptığı bu kadar şeyden sonra bu şekilde 'bilemedim' demenin manası yok diyorum. bunu söylemek için dağ tanrısının gerçek bir tanrı; oden'in de tanrıyı ikiye bölen adam olması lazım

ben seni anlıyorum sen de beni anla lütfen

luffy'nin yaptığı bu kadar şeyden sonra bu şekilde 'bilemedim' demenin manası yok diyorum. bunu söylemek için dağ tanrısının gerçek bir tanrı; oden'in de tanrıyı ikiye bölen adam olması lazım
Luffy tek başına bir halt yiyemezdi. Oden tek başına alayına yürüdü. 18 yaşındaki haliyle de cp9un hepsinin içinden geçerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık