Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Momonosuke

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 40 34.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 77 65.8%

• Kullanılan toplam oy
    117
İdam edilecekse memişkolar da boğularak idam edilsin kesin mutlu ölür küçük sapık. Aslında Zoro ile takılınca biraz ısınmıştım hatta tavırları biraz düzelmişti ama ülkesi o haldeyken Nami ve Robin’e rahat rahat sulanıp sapıklık yapmaları aklıma gelince ağzının ortasına bir tane çakasım geliyor...

Karakteri sevmesem de Oda buna boşuna Ejderha meyvesi yedirtmedi. Bu arc içinde meyvesinin gücünü kontrol etmeyi öğrenip Kaidoyla olacak savaşta yardım edebilir. İki ejderhanın savaşını görmek ilginç olurdu nasıl olsa :ehe:

Son düzenleme:
Şöyle biraz oturup soluklansa, birazcık nefeslenmeye fırsatı olsa, sinir bozucu tavırları düzelecek ve adam olacak gibi geliyor bana.

Çocuğun babasını çorba yaptılar. Anasından ve bacısından ayırdılar. Yol arkadaşı olarak yanına Kinemon'u verdiler. Düşünsene baban ölmüş. Annenle kardeşine ne olacak bilmiyorsun. Hiç bilmediğin bir zamana gidiyorsun ve yolculuk ettiğin adam ise Kinemon....

Hayır Punk Hazard falan derken iyice psikolojisi bozuldu çocuğun. Oradan Zou'dur Wano'dur falan derken de hiç soluklanamadı. Her şey bittikten sonra yaslasın sırtını bir Sakura ağacının gövdesine; Kinemon'un tayfa ile falan da biraz arasına mesafe koysun, vallahi mis gibi adam olur. Ne sapıklık kalır ne de mallık. Potansiyel var aslında ama çevresi kötü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık