Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Momonosuke

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 40 34.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 77 65.8%

• Kullanılan toplam oy
    117
Çocuk mu be Momo? Adam olacak yaşa gelmiş hala babasının ekmeğini yiyor. Luffy bile daha ağır bir çocukluk geçirdi bu zibididen. Zoro ufacık yaşta seksizmle tanıştı. Bu kendi oynak liboş babasının hatalarıyla boğuşuyor. Baban liboş olmasaydı böyle olmazdı Momocum. Fakat Momocum baban düşmanla anlaşma yaptı. Her kültürde vatan hainliğidir bu Momocum. Momo'nun babası bir vatan haini.
Çocuk yaşta adam oldu. Babasının hatalarını temizliyor.

Sırf 8 yaşındaki çocuk ağlıyor diye eleştirmek. :/ Tayfadan birisine olduğu zaman çok acı çekmiş deniliyor. :/ Ki hiçbirisi Kaido gibi bir belayla karşılaşmadı.

Momo'ya laf atılmasını doğru bulmuyorum.Kimse dikkat etti mi bilmem ama gözüme çarptı.Çocuk belki de sergilediği duruşla kendi hayatını kurtarmış oldu.

Orada sadece ağlayabilirdi de.Ama babam büyük savaşçıydı bende öyle olacağım diyerek Kaido'yu etkiledi.Beş para etmezsin diye düşünmedi kısacası öyle konuşunca.Kaido da ümüğünü sıkıp öldürmek yerine Kozuki'lerin onuruna yaraşır şekilde yapıyla birlikte ölmesi için fırlattı onu.Bu şekilde ölümden kaçmak için bir şans buldu Momonosuke ve annesi sayesinde de kurtuldu.

O lafları etmemiş olsaydı belki de Kaido oracıkta öldürecekti diye düşünüyorum.

@Kuroro sen savunuyordun değil mi ne düşünüyorsun sahne hakkında ?

Momo'ya laf atılmasını doğru bulmuyorum.Kimse dikkat etti mi bilmem ama gözüme çarptı.Çocuk belki de sergilediği duruşla kendi hayatını kurtarmış oldu.

Orada sadece ağlayabilirdi de.Ama babam büyük savaşçıydı bende öyle olacağım diyerek Kaido'yu etkiledi.Beş para etmezsin diye düşünmedi kısacası öyle konuşunca.Kaido da ümüğünü sıkıp öldürmek yerine Kozuki'lerin onuruna yaraşır şekilde yapıyla birlikte ölmesi için fırlattı onu.Bu şekilde ölümden kaçmak için bir şans buldu Momonosuke ve annesi sayesinde de kurtuldu.

O lafları etmemiş olsaydı belki de Kaido oracıkta öldürecekti diye düşünüyorum.

@Kuroro sen savunuyordun değil mi ne düşünüyorsun sahne hakkında ?
Dediğin gibi Momonosuke orada iradesini gösterdi. 8 yaşında bir çocuktan çok fazla şey bekleniyor bence.

Ülkeler hep çocukların elinde kaldı, 3 tane prenses, 2 tane prens falan hepsi çoluk çocuk. Bu Oda'nın geleceğe yatırım yaptığını gösteriyor. Seri sonu bir ts görüp hepsinin hayalinin gerçekleştiği bir mutlu son göreceğiz...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık