Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Zaman Kapsülü (2023)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok iddialı bir söylem olacak ama 2023'ten tek beklentim, mevcut iktidar ve onun küçük ortağının seçimi net bir şekilde kaybetmesi.

Bu beklentim gerçekleşmezse sağlığım da kötü etkileneceğinden, sağlığımdan bile önemli bir konu bu benim için. Huzur, mutluluk ve paradan bahsetmeye gerek bile yok.

Son düzenleme:
2022 den alabilecegim verimi oldugu kadar aldik. 2023ten beklentim; mesleki ,mental ve fiziksel acidan gelisim. Para pul zamani degil,once bir temeli atalim da bakariz gerisine

2023 hedeflerim:
- Fitness'a şu anda düzenli gittiğim gibi aynı disiplinde devam etmek
- IELTS'den yüksek bir not almak için düzenli ingilizce çalışmak
- Not ortalamamı +3.5 üzerinde tutmak
- Yazın ABD'ye gidene kadar bi iş fikri üzerine düşünmek , oraya gidince tekrardan çalışmak yerine ticaret yapmaya çalışmak.
- Yıl sonununa doğru bilimsel dergilerde yayınlayabileceğim bi makale yazmak
- Yıl sonu yüksek lisans başvurularına hazırlanmak

Sevgili gelecekteki ben umarım iyisindir.İyi bir iş bulup internet bağımlılığından kurtulmuşsundur.Ailenle aran iyidir.Ve umarım ki en önemlisi ne olursa olsun mutlusundur.şimdilik sana geçmiş sen olandan yapmamış olman dileğiyle bazı önerilerde bulunucam

-Ailenle Daha çok vakit geçir
-Daha fazla gez toz ve her senin için ne kadar imkânsız olsada sevgili yap kendine sap olarak göçme bu dünyadan
-Fazla iddialara girme iddia haramdır
-Mümkün olan en kısa sürede şu un nickinden kurtul be kardeşim.Ben yaptım sen de düzelt bu hatayı
Diyeceklerim bu kadar haydi selâmet ile t

Önünde iki farklı süreç var, zamanı etkili kullanmaya başlaman lazım. Seneye bana bu iki mesele hakkında hesap vereceksin!

uzun vadeli mutlu bir iş, uzun vadeli mutlu bir iliski. biraz da sağlık baska hiçbir şey istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık