Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] KorsanFan Üyelerinin İngilizce Seviyeleri

One Piece İngilizce Bölümü okuduğunda..

• Hiç anlamıyorum (İngilizcem yok)

Kullanılan: 15 5.8%
  • Çok Karmaşık Cümleler Yoksa Resimlere de Bakarak Genel ne dediğini anlarım. (BASIC)

Kullanılan: 60 23.3%
  • Tecâhül-i ârif gibi kompleks anlatımlar yoksa Çoğu Cümleyi Anlarım (Pre-intermediate)

Kullanılan: 107 41.5%
  • Çok Spesifik bir Kelime Çıkmazsa birebir Çevirecek kadar İyi Anlarım (ADVANCED)

Kullanılan: 72 27.9%
  • Anadilim İngilizce

Kullanılan: 14 5.4%
  • Google Translate

Kullanılan: 25 9.7%

• Kullanılan toplam oy
    258
Aklıma gelen bir hikayeyi daha çok kişiye ulaşmak için gramer hatalı da olsa İngilizce yazabilecek kadar iyi. Vocabulary 100 üzerinden 95 gramer 70 diyebilirim.

Belki okumak istersiniz.
Bunu rahatça anlayabiliyorum ama yaz deseler tıkanırım ne oluyo bu seviye

Kelime haznem iyidir, gramerde fena sayılmaz, listening de aksağanı değişik bir abimiz değilse veya hızlı konuşmuyorsa genelde anlarım ama speakinge gelince beyin duruyor. Şu düşünmeden konuşma işi dedikleri olay baya zor. Türkçe düşünüp İngilizce anlatmaya çalışınca ortaya hem değişik şeyler çıkıyor hem de baya duraksıyorsun. haha kendimi robot gibi hissediyorum sanki veriler giriliyor ve beyin de verileri işleyip sonra çeviriye başlıyor gibi. Anca gidip ana dili olan bir yerde yaşamak lazım gerçekten konuşuyorum demek için.

Kelime haznem iyidir, gramerde fena sayılmaz, listening de aksağanı değişik bir abimiz değilse veya hızlı konuşmuyorsa genelde anlarım ama speakinge gelince beyin duruyor. Şu düşünmeden konuşma işi dedikleri olay baya zor. Türkçe düşünüp İngilizce anlatmaya çalışınca ortaya hem değişik şeyler çıkıyor hem de baya duraksıyorsun. haha kendimi robot gibi hissediyorum sanki veriler giriliyor ve beyin de verileri işleyip sonra çeviriye başlıyor gibi. Anca gidip ana dili olan bir yerde yaşamak lazım gerçekten konuşuyorum demek için.

basit yapılı cümleleri kolaylıkla anlarım. Aynı şekilde kolaylıkla yazarım. Konuşurken biraz düşünmem gerekiyor :d Grammer bilgim çok da iyi değil. A2 olması lazım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık