Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Üye Topluluğu !

Sen Hangi Grupsun ?

• Kullanılan toplam oy
    118
Hem çok bilmişimdir. Hem de çok efsane hater ve fanımdır.

Bunların yanı sırada Mangacı ruhumda vardır. Bazılarına göre kendimi mangacı sandığımda söylemiş olabilir. Bende böyleyim işte naparsın. :oleyo2:

Hem çok bilmişimdir. Hem de çok efsane hater ve fanımdır.

Bunların yanı sırada Mangacı ruhumda vardır. Bazılarına göre kendimi mangacı sandığımda söylemiş olabilir. Bende böyleyim işte naparsın. :oleyo2:
Arada ana muhalefet timi gibi davranarak söylediğimiz hiç bir şeyi beğenmeyip bordo bereli tavırları sergilediğin de oluyor : ))

Fan.Hater konusunda kendimi geliştirmem lazımmış onu anladım.Sağolsunlar Sanji haterlarından çok şey öğrendik.Birde mangacı sayılırdım eskiden.:ühü:

Arada ana muhalefet timi gibi davranarak söylediğimiz hiç bir şeyi beğenmeyip bordo bereli tavırları sergilediğin de oluyor : ))
Ben hepsiyim diyerek konuyu kapatabiliriz. :)

Şaka bir yana hater de değilim aşırı Fanlık da yapmam. Tabi diğer karakterlere göre Crocodile 1 tık yukarıdadır benim için.
Sevmediğim karakterlerde var tabi ama haterlik seviyesinde değil. Tabi ki beğenmediğim şeyler de oluyor ama her şey değil yani.

Muhalefet de olmam öyle kolay kolay. Öyle her şeye atlayıp çok bilmişlik de yapmam. Ben hepsiyim diyordum ama meğerse hiç biriymişim. :oleyo2:

Ben hepsiyim diyerek konuyu kapatabiliriz. :)

Şaka bir yana hater de değilim aşırı Fanlık da yapmam. Tabi diğer karakterlere göre Crocodile 1 tık yukarıdadır benim için.
Sevmediğim karakterlerde var tabi ama haterlik seviyesinde değil. Tabi ki beğenmediğim şeyler de oluyor ama her şey değil yani.

Muhalefet de olmam öyle kolay kolay. Öyle her şeye atlayıp çok bilmişlik de yapmam. Ben hepsiyim diyordum ama meğerse hiç biriymişim. :oleyo2:
Harbi onu diyecektim her şey diye yola çıkıp hiçbir şey diye bitirdin : ))
Ama şakası ayrı tabi bir haterliğin vs gözüme batmadı aynen devam reis : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık