Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Riful ben sana o taktiği değiştir diye boşuna demiyorum dimi :cool:
@Will of D. çok ta averaj verme istersen sonra aradaki fark kapanmaz :oleyo2: sen benim çömezlerden çekindin ama forum asıl darbe bizim forumdan geldi maç vermeyecekler sana bu sezon sanırım :fool:
@Daredewill durup durup wille patlıyon sen de Selim her sezon aynı şey ayıp ama :hhh:
@Kaizokou Gari galibiyet serisi yapacağım diyen genç yenildi bari 2 hafta üst üste kazansaydın la seri olamadı bu tek galibiyette kaldı :ehe:
@Eustass Captain Kidd clas c sen misin la maşallah iyi başladığın bir sezon gördüm sonunda :respect:
clas c ne bilmem ama Barnsley benim takım.Fena başlamadım.Sonuçtan ziyade ilk defa kadroyu erken kurabildim.Tek eksik forvet kaldı.

Forvet aldım bu maç 1 tane daha alayım devamı gelecek 64 lükle oynuyom bugünleri görüceğimde varmış demekki

clas c ne bilmem ama Barnsley benim takım.Fena başlamadım.Sonuçtan ziyade ilk defa kadroyu erken kurabildim.Tek eksik forvet kaldı.
Aynen o başka arkadaşmış sen de kötü başlamadın gerçekten ama umutlanmak da gelmiyor içimden
:D:D

Forvet aldım bu maç 1 tane daha alayım devamı gelecek 64 lükle oynuyom bugünleri görüceğimde varmış demekki
64 mü millet 90 üstü yapmış forvetleri :D Benim Gabriel Jesus balon çıktı dünya kupasında anlamıştım ama özel teklif gelince alayım dedim :rolleyes:

@Riful ben sana o taktiği değiştir diye boşuna demiyorum dimi :cool:
@Will of D. çok ta averaj verme istersen sonra aradaki fark kapanmaz :oleyo2: sen benim çömezlerden çekindin ama forum asıl darbe bizim forumdan geldi maç vermeyecekler sana bu sezon sanırım :fool:
@Daredewill durup durup wille patlıyon sen de Selim her sezon aynı şey ayıp ama :hhh:
@Kaizokou Gari galibiyet serisi yapacağım diyen genç yenildi bari 2 hafta üst üste kazansaydın la seri olamadı bu tek galibiyette kaldı :ehe:
@Eustass Captain Kidd clas c sen misin la maşallah iyi başladığın bir sezon gördüm sonunda :respect:
Cla5 c benim. Uzmanları belirlemeyi unutmuşum. Penaltı filan kaçırdık bu maç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık