Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Tamamda hani kimlersiniz garlingciler mi kutsalcılar mı tam olarak kimlersiniz geçen devrim yapmaya kalktınız asbaşkanınız kendini banlattı gitti başkanınız var ama yok gibi takılıyor bu mağlubiyetten sonra :hhh:
Montana amiral lobisinin lideri Kuroro'da kutsalcıların lideri bunların geçmişte yaptıkları beni ilgilendirmez. Hurdacı diceksin ben onlar gibi hurdacı değilim benim bilmediğim başka bir oluşummu var kafam karıştı.:oops: O günkü eylemlerimizi İmu'nun devrimcileri adı altında gerçekleştirdik.:good:

Montana amiral lobisinin lideri Kuroro'da kutsalcıların lideri bunların geçmişte yaptıkları beni ilgilendirmez. Hurdacı diceksin ben onlar gibi hurdacı değilim benim bilmediğim başka bir oluşummu var kafam karıştı.:oops: O günkü eylemlerimizi İmu'nun devrimcileri adı altında gerçekleştirdik.:good:
Montana amiral lobisi lideri mi orayı ne zaman gasp ettiler ashshdhdfjkf
Montana hurdacıdır boş veya işine neresi gelirse oraya çöker @Kuroro ile birlikte.

Montana hangi lobinin lideri. Amiral lobisinin lideri kim. Ben montanayı amiral lobisi lideri sanıyodum.:eek:
@sensey Var ben başkasını tanımam amiral konusunda.Montana eline geçirdiği her lobinin lideri olmaya çalışır bir ara @Kuroro yu paket edip Garling lobisinden attılar falan filan sonra yok ben istifa ettim yok ben sana aslında lobiyi kilitledim üstüne kaçtım sonra ben geri geldim gibisinden oyunlar oynayıp tekrar normal icraatlerine devam ettiler :hhh: Ben sana boşuna demedim birbirlerine bunu yapanlar sana neler yapmaz yanlış adamlara sırtını dayıyorsun zamanı gelince anlarsın elbet:D

@sensey Var ben başkasını tanımam amiral konusunda.Montana eline geçirdiği her lobinin lideri olmaya çalışır bir ara @Kuroro yu paket edip Garling lobisinden attılar falan filan sonra yok ben istifa ettim yok ben sana aslında lobiyi kilitledim üstüne kaçtım sonra ben geri geldim gibisinden oyunlar oynayıp tekrar normal icraatlerine devam ettiler :hhh: Ben sana boşuna demedim birbirlerine bunu yapanlar sana neler yapmaz yanlış adamlara sırtını dayıyorsun zamanı gelince anlarsın elbet:D
senseyi bölüm mesajlarından biliyorumda oda çok az aktif amiral lobisindeki en aktif adamın ben olduğunu yeni fark ettim. :eek:

Montana'nın amiralci olmama bilgi bende şok etkisi yarattı düşündüm taşındım. Amiral lobisi lideri kim bilmiyorum ne yapıyolar hiç bir fikrim yok öldülermi kaldılarmı yaşıyosalar nerdeler bilmiyorum. Amiralleri seviyorum demiştim ama şuanlık amiral lobisinden uzak durucam tam olarak ne olduğunu anlamlandıramadım. Enel lobisi kuruyorum enel lobisine katılmak isteyenler bana ulaşmasın katılmak yasak tek kişilik lobi.
Montana'nın amiralci olmadığını öğrenince şöyle oldum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık