Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Konohamaru Tartışma

thosy

orochimaru saldırsa ne olacak ki narutoya rakip bile olamaz. gerçi şuan ki narutonun madarayı yenmesi imkansıza yakın ama serinin fazla da süreceğini sanmıyorum.
Naruto'yu safdışı bırakmak çok kolay. Bir arkadaşını rehin alsan ne dersen kabul eder. Sasuke ile Naruto dövüşmeye başladığında Orochimaru köye saldırmaya başlar mesela. Orochimaru bu bir işler çevirir bir olaylar yaratır illa ki.

Naruto, Orochimaru'dan güçlüdür ama Orochimaru Naruto'dan zeki bir karakter. Kabuto'nun bile ne kadar güçlendiğini gördük. Naruto yenecektir ama kolay bir dövüş olacağını hiç sanmıyorum. Orochimaru köye rastgele saldırmayacaktır, planlı programlı bir şekilde saldırır.

Valla ben savaş sonu ki baya baya uzun sürecek,tüm köylerin birleşeceğine,ilk kagesinin'de naruto olacağına inanıyorum.Konohamaru da kage olacak tabi.Bu yaşta rasengan falan yatkın bu işlere.Dedesi gibi zeka küpü olur.Biraz büyüsün güç kazansın,elementini falan öğrensin jutsu konusunda narutoyu tokatlar.

thosy

zeki olabilir planlı da saldırabilir ama sonuç belli yani. orochimaruya bel bağlamamak lazım derim. bak şu yönden dedim seri biter artık diye. madara ortaya çıktı, tobbynin kimliği belli oldu, sasuke geldi, orochimaru tekrar geldi, naruto kyuubi ile arkdadaş oldu. en gizli şeyler açıklandı. artık bir sonuca bağlanır anime. ondan sonra da biter zaten. senin düşüncene saygım sonsuz ama ben böyle düşünüyorum.
Ben de senin gibi düşünüyorum. Seri sona geliyor. Tobi ya da Madara savaştan bir şekilde kaçıp kurtulmazsa ya da bizimkiler savaşı kaybetmezse seri bitmiş kadar oluyor. Geriye bir tek Orochimaru ve Sasuke kalmış oluyor. Onları da bir ara aradan çıkarır Kishi ve seri biter. Orochimaru muhtemelen köye saldırır öyle ölür gibi geliyor. Sasuke'yi Naruto dövüşüp indircek gibi duruyor. Muhtemelen hem Sasuke hem Naruto ölücek. Sonra Sakura Naruto'yu Chiyo ninenin tekniği ile hayata döndürüp Sasuke ile beraber hakkı rahmetine kavuşur. Tobi'yi belli ki Kakashi indircek. Şu an Kakashi'den başka biri Tobi'ye zarar verebilecek gibi durmuyor. Geriye Madara kalıyor. O da ya savaşta mühürlenir. Ya da kaçar biraz daha olay çıkartır. Yani her durumda serinin sonu göründü gibi duruyor. Naruto 6., Konohamaru'da 7. hokage olur. Naruto ile Hinata, Temari ile de Shikamaru işi pişirir. Bir kaç şey daha olur biter. :D

D. Luffy

Yok Bende yakında seri bitecek diye düşünüyorum yani fazla bişey göremeyiz bence. :)

Şöyle bir görev sırasına ölüp gitse ne olur yani. Yok gerçi o zaman da adam yerine koyarlar bunu. Isınamadım bu çocuğa bir türlü.

Bence Naruto bitmez. Büyümüş hallerini de izleyeceğiz bence.Başka bir seri olacağı düşüncesindeyim.

tsubasa1903

Bence Naruto 5Kage'nin üstünde Süper kage gibi bir şey olucak.Tsunade'den açılan boşluğada Kakashi'den sonra konohamaru geçicek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık