Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüş Turnuvası

Turnuvayı kazanan kim olur ?

• Vista

Kullanılan: 4 5.6%
  • Urouge

Kullanılan: 0 0.0%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 9 12.7%
  • Jinbei

Kullanılan: 1 1.4%
  • Caesar Clown

• Rob Lucci

• Basil Hawkins

• Trafalgar Law

Kullanılan: 3 4.2%
  • Bartholomew Kuma

Kullanılan: 31 43.7%
  • X Drake

• Vergo

• Magellan

Kullanılan: 21 29.6%

• Kullanılan toplam oy
    71
Hiçbiri Kid'in seviyesinde değil, belki Magellan biraz yakın olabilir Kid seviyesine.

Kaptan güle oynaya kazanır.

A grubu; Kid Vista'nın kılıcını alır. Vista direk elenir. Urouge ve Jimbei ye karşı pek birşey yapamaz. Kid elenir. Urouge ile Jimbei eşit güçte karakterler. Deneyim farkıyla Jimbei diyorum.

B grubu; Lucci 2 yıl öncesi neden onu anlamadım. Ancak Law Ceaser'ı yenecek olsa Luffy gelmeden yenerdi. Demek ki Ceaser>Law. Ancak Law düşmeden Hawkins i alır. Lucci ile Ceaser kalır. 2 yıl önceki Lucci haki bilmiyorsa elenir. Ceaser Clown diyorum.

C grubu; Vergo, Kuma, X-Drake, Magellan

X-Drake buradaki en güçsüz kişi bence. O yüzden onu eledim. Kuma ile Magellan birlik olup Vero'yu rahat alır. En zorlandığım yer magellan vs Kuma oldu. Benim Magellan diyesim geldi.

Jimbei, Ceaser Clown ve Magellan kalır. En güçsüzü Ceaser burada. Magellan haki biliyordur ve Jimbei haki biliyor. Magellan vs Jimbei karşılaşmasının sonucu benim için Magellan alır olur.

Lucci 2 y öncesi olduğu için Kuma.

Güncel Lucci olsaydı oyum onundu. Cp0 baş Şefi Kuma’ı bile alır.

X Drake alır zaten Drake, Luffy ve Law üçlüsüyle girecekler danaya. Dinazor Zoanından çok şey bekliyorum ayrıca adam çok karizma. XD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık