Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Marineford

Hangi taraf alır?

• Kullanılan toplam oy
    93

Adam ölmeye geldim çağım bitti evladımı kurtarayım diyor her şeyi tanklıyor kizaru lazer atıyor tıklatmıyor. Şu attıkların güçsüzlüğünü değil şu 3'ünden o darbeleri alıp daha nasıl hayvan olabilirim sorusuna yol açar komik geliyor bu tarz şeyler:D

İlkinde ayağıyla bisentoyu tutup poz kezmiş büyük bir şey yok. İkinci karenin hemen öncesinde Beyazsakal’ın kalbi tekliyor ve dizlerinin üzerine çöküyor. Son kareden hemen sonrasında da Beyazsakal’dan iki yiyor.

Ne farkeder kardeşim ? Yok WB 5 snde yenmeye çalışırken vs. vs. Aka'da hazırlıksız yakalandı diyorum işte.O seviyedeki adamlarda dikkatin önemini Kizaru vs Marco ve Aokiji vs Jozu'da net bir şekilde gördük.

Ben bu mesajda tek taraflı bir bakış açısı görüyorum.WB 2 attı diyorsun fakat Aka'nın daha handikaplı bir durumda olduğunu ve tek yumrukta ölümcül bir hasar aldığını yazmıyorsun ?
Dövüşürken rakibinle arandaki mesafeye ve önce kendi güvenliğine dikkat edersin. Whitebeard bunu sallamayıp daldı işte. Ne demek ne fark eder?
adam tüm marineford karşısında tek başınaydı. Teke tek dövüşüyormuş gibi dikkatli savaşma lüksü yok. Adam son dakikalarını yaşıyor.

Bana tek taraflı diyorsun da sen olaya ters taraftan bakıyorsun bence. Akainu'nun wb'ye o hasarı vermesi akainu'nun hazırlıksız yakalamasından değil whitebeard'ın alacağı hasarı umursamamasından kaynaklıydı.

Akainu'nun neresi daha handikaplı bi de bana taraflı diyorsun :D Whitebeard hastalıktan diz çökmüşken akainu'nun açtığı delik hala duruyor, Akainu'nun sağlığı ise yerinde.
Wb arkadan vurunca ikisi de birbirine 1 defa hazırlıksız vurmuş oldu, ardından ikisi de birbirine vurunca ayakta kalan whitebeard oldu.

Akainu dışındakilerin whitebeard'a verdiği hasarlara ve whitebeard'ın handikaplarından dolayı hasar gücünün düşmüş olmasını saymıyorum bile. Sadece iki karakterin birbirlerine 2 defa vurduğunu düşünürsek bile wb üstün geldi.

Amirallerin hasar gücü değil ölümcüllükleri aşırı yüksek bunu ayırt edebilmek lazım. Bu adamların karşısında defansın önemi yok. Wb isterse akainu'dan 1000 kat güçlü olsun akainu yine alacaktı o kafayı.

Dövüşürken rakibinle arandaki mesafeye ve önce kendi güvenliğine dikkat edersin. Whitebeard bunu sallamayıp daldı işte. Ne demek ne fark eder?
adam tüm marineford karşısında tek başınaydı. Teke tek dövüşüyormuş gibi dikkatli savaşma lüksü yok. Adam son dakikalarını yaşıyor.
O WB'nin attığı 2 yumruğun Ace'nin ölümünden dolayı en sinirli haliyle attığı 2 yumruk olduğununda farkındasın di mi ? Aynı şekilde önceki mesajlarda da dedim.WB'nin kalbi teklemeden önce Aka'ya üstün gelebildi mi WB ? Madem bu kadar kolay yenebiliyor direk yakın dövüşe girseydi.Girmedi çünkü çok yüksek ihtimalle Aka'yla yakın dövüşe girmesinin kendisi içinde çok riskli olucağını biliyordu.Uzak menzilli saldırılarla üstünlük kurmaya çalıştılar fakat başaramadılar.Orda WB'nin kalbi teklemese ve dövüş devam etse yine WB kolay kolay Aka'ya diş geçiricek gibi durmuyordu.

Bana tek taraflı diyorsun da sen olaya ters taraftan bakıyorsun bence. Akainu'nun wb'ye o hasarı vermesi akainu'nun hazırlıksız yakalamasından değil whitebeard'ın alacağı hasarı umursamamasından kaynaklıydı.
Yalnız WB'de Aka'yı hazırlıksız yakalamasa kolay kolay darbe vuramıcaktı.

Akainu'nun neresi daha handikaplı bi de bana taraflı diyorsun :D Whitebeard hastalıktan diz çökmüşken akainu'nun açtığı delik hala duruyor, Akainu'nun sağlığı ise yerinde.
Wb arkadan vurunca ikisi de birbirine 1 defa hazırlıksız vurmuş oldu, ardından ikisi de birbirine vurunca ayakta kalan whitebeard oldu.
Handikaptan kastım Aka'nın o sıra hazırlıksız yakalanmasıydı.Ace'nin ölümünden sonraki dövüşten bahsediyorum yani.WB'de onlarca top,mermi,kılıç yarası gibi handikap varken Aka'nın da hazırlıksız yakalanmak gibi bir handikapı vardı diyebiliriz.Ki dikkatin ne kadar önemli olduğunu gördük.WB Aka'yı yendi tamam da yine bir uçurum olduğunu görmedim.

Amirallerin hasar gücü değil ölümcüllükleri aşırı yüksek bunu ayırt edebilmek lazım. Bu adamların karşısında defansın önemi yok. Wb isterse akainu'dan 1000 kat güçlü olsun akainu yine alacaktı o kafayı.
Sonuçta ölümcüllükleri bu adamların gücü değil mi hacı ? Burda ne anlatmak istedin anlamadım.Adamlar ölümcül diyorsun fakat WB Aka'dan 1000 kat güçlü olsa da o kafa gidecekti diyorsun anlamadım.

Son düzenleme:
3 amiral,sengoku,garp,dof,mihawk,kuma,hancock,gecko moria.
olmayanlar luffy,jinbei,ivenkov,croco,buggy ve saz arkadaşları.
Eğer wb bu tayfayla alamadı ise Bm nin imkanı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık