Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Zuahahaha şuan olayların tam beklediğim kısmı gelmişken mi :D

Luffynin falan düşürmesini kim bekledi de Luffyler gidince iddia kesinleşiyor lan. Yeni ada yada arc ismi bölümde geçmeden arc bitmez bunu da ben mi öğreteyim?

Tezcanlı olmayın hemen. Havalara girilmiş falan.
Monkey D. Dragon: 1 ay parantez içine "Fikir D. Adamı" yazacak ve 1 hafta Kizaru avatarı kullanacak.

Kizaru ödül olmuş sana çok çakalmışsın. :D

Fikir adamını tescilli görmek için sabırsızlanıyorum aslında sana luffy babasını eşek sudan gelinceye kadar döver yazdırmak lazımmış bunlar hafif kaçmış. :D

Luffynin falan düşürmesini kim bekledi de Luffyler gidince iddia kesinleşiyor lan. Yeni ada yada arc ismi bölümde geçmeden arc bitmez bunu da ben mi öğreteyim?

Sen ne diyon değişik? :(

"Gelecek sayının ön gösteriminde yer alan editör notuna göre One Piece Reverie arkına girecek."

Korkudan unutmuşsun bakıyorum. :D Bizimkiler gittikten sonra Mom'un düşme haberi gelirse bile sayılmaz denmişti.
Ark bitti, tayfa gitti ve Mom düşmedi. Bundan sonra düşmesi önemsiz. Ki düşmez de zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık