Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Kizaru ölürse onun meyvesini yer. Hız ve gözlem hakisine vurgu yapılıyor hep. Garp'ın gözlem haki ile öne çıkan bir karakter olduğunu sanmıyorum. Koby meyve yer, yemeli diye düşünüyorum.

Yemez. Coby Garp, Zephyr gibi bir karakter olacak.
Karakteri, aurası gerçekten de Garp'tan daha çok genç Zephyr'a benziyor.
Kizaru ölürse onun meyvesini yer. Hız ve gözlem hakisine vurgu yapılıyor hep. Garp'ın gözlem haki ile öne çıkan bir karakter olduğunu sanmıyorum. Koby meyve yer, yemeli diye düşünüyorum.
Coby şu sıralar pika pika'yı yerse kısa sürede Luffy seviyesine çıkar. Hatta "ana karakter herkesten güçlü olur" gibi iğrenç ve bir o kadar da boş bir klişe olmazsa seri sonlarına doğru Luffy'i geçer bile.

Luffy'i geçeri inanarak mı söyledin?
Ne yazdığımı dikkatli okursan anlayabilirsin bence.
Meyveyi hemen, bu zamanlar yerse
Mangaka ana karakteri en güçlü yapacam diye klişe bir olaya girmezse
Evet seri sonlarına doğru geçebileceğini düşünüyorum. Pika pika kullanabilenin elinde çok çok büyük bir silah. Ve Coby'nin potansiyelini yüksek görüyorum. Şuanki halinin bile Sanji ederi olduğunu ve potansiyelinin /seri sonu halinin de en az Sanji civarı olmasını bekliyordum. Üstüne de ona çok uygun olacağını düşündüğüm pika pika ve bu meyveyle geçireceği tahmini birkaç yıl ile birlikte evet geçebileceğine ihtimal veriyorum.

Son savaştan sonra adalet uygulayıcısı olacak karakter. Serinin en başından beri bu karaktere karşı sempatim ve beklentim vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık