Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Her ne kadar Coby için aşırı abartı ya da aşırı küçümsenen bir karakter de olsa ortalıkta bir gerçek var Coby rütbe olarak anlamsızca hızlı elde etmedi,sadece yetenekleri ve iradesi o rütbe için uygundu bazıları kaç yıl boyunca yerinde saydığını düşünürsek Coby'nin arzusu ağır bastı ve haketti. Ama sadece istekler yetmebilirdi... Bir diğer gerçek Coby'yi yönlendiren doğru insanların da olması lazım,bu durumun oluşması için Garp'ın karşısında doğru tavırlar alarak onun himayesinde olup doğru teknikleri Garp gibi tecrübeli birinden öğrenmiştir.Garp'ın Coby'yi Luffy gibi yetiştiriyor olması bir gerçek,çünkü Luffy'nin dedesi kendisi, zamanında torununu eğitti bu adam aynısını Coby için yapıyor. Garp'ı tanıtmak gerekirsek sadece güçlü biri diyebiliriz.Referans için sadece adam akıllı iki örnek var Roger'ı zorlayan tek Denizci ve Rocks D. Xebec korsanlarının Roger ile ittifak ettiği mücadelesi. Bunun dışında karakteri olduğundan ya fazla yükseltiliyor ya da küçümseniyor.asıl konuya dönecek olursak tabii ki Coby çok yetenekli biri, Boa Hancock'u yense eskisi gibi şaşırmam. Boa bir shicibukai bunu göz önüne almalısınız Luffy marineford'a kadar saf güçle bir shicibukai hiç yenmedi ya da yenemedi ilk acı gerçeği Kizaru da gördü ondan önce de tayfası Kuma da gördü en ağırı Zoro yaşamıştı, Boa'nın diğerlerinden bir farkı yok artısı var Kuma,Doflamingo,Crocodile ve Mihawk güçlü kişiler Mihawk bir de yonkou seviyesinde bir adam ama diyorum hepsini zorlar bir tek Kaptan Buggy'yi yenemez o da olsun artık canım.Benim arzum Coby'nin amiral olması, ama bir gerçek var şuan ki kişiliği buna elverişli değil bu kadar keskin adaletsizliğin döndüğü bu dünya da kendine yer bulamaz E. Oda aynı Garp gibi kahraman yapmaya çalışıyor ama o durum için Coby için iyi bir kurgu olması gerekir

Luffy iki yıl Sağkol Rayli'den eğitim aldı millet eğitimi öve öve bitiremedi. Luffy şunun öğrencisi, Luffy iki yıl Korsan Kral sagkolundan eğitim aldı, Luffy assagi Rayli yukarı diye. Bu çocuk 2 yıldan fazla bir süre Korsan Kral dengi adamdan eğitim aldı (belki eğitimi hala sürüyor) ama ezikleniyor. Bir ara Luffy'den tek eksiği savaş tecrübesi falan demistim ama Garp'in eğitim şekli az çok belli bu gelişsin diye ruhunu teslim edecek derecede dovmustur surekli Garp. Rayli'den eğitim alan Luffy Doff indiriyorsa, Garp'tan eğitim alan Coby Hancock'u alır arkadas. Tabi forum Hancock>Doff demiyorsa.

Luffy iki yıl Sağkol Rayli'den eğitim aldı millet eğitimi öve öve bitiremedi. Luffy şunun öğrencisi, Luffy iki yıl Korsan Kral sagkolundan eğitim aldı, Luffy assagi Rayli yukarı diye. Bu çocuk 2 yıldan fazla bir süre Korsan Kral dengi adamdan eğitim aldı (belki eğitimi hala sürüyor) ama ezikleniyor. Bir ara Luffy'den tek eksiği savaş tecrübesi falan demistim ama Garp'in eğitim şekli az çok belli bu gelişsin diye ruhunu teslim edecek derecede dovmustur surekli Garp. Rayli'den eğitim alan Luffy Doff indiriyorsa, Garp'tan eğitim alan Coby Hancock'u alır arkadas. Tabi forum Hancock>Doff demiyorsa.
Bence Hancock>Doffy. (Bu benim şahsi düşüncem) Coby iki yıl garptan egitim almış olabilir ama baktığımızda şuan Zoro Luffy gibi adamlar yıllar boyu zaten kendilerini hep eğitmiş adamlar.Zoronun çocukluğu Luffyin çocukluğu sadece eğitimle geçmiş. Bu eğitimlerin üzerine zaten rayliden eğitim aldığı için Luffy ayrı bir seviyeye çıktı.Ama Coby seninde dediģin gibi sadece iki yıldır savaşmak adına birşeyler öğreniyor daha çok yolu var anlayacaģın.

Knk Cobyden bende çok ümitliyim 2 yılda Tümamiralliğe çıktı Koramiralliğe bir adım kaldı lakin Oda sürekli Hancock övdü ayrıca Coby'de Luffy'ninki kadar potansiyel yok.Eğer olsaydı Kumandanları ağır şamarlayacak seviyeye gelirdi.

Acaba kendisi Ryuo ve Geleceği Görebiliyormu? Amirallerin geleceği gördüğünü varsayıyorum MF'nin birkaç sahnesinden.Garp gibi sadece yumruklarıyla zirveye çıkmış biri bu konuda ustadır herhalde.Coby'nin henüz bir meyve yediğini görmedik yani kendisi hakiyle zirveye çıkacak gibi duruyor.Sürpriz bi Zoan yer gibime geliyor aslında.

Ayrıca Helmeppo,Coby'nin Görüş Hakisinin çok üstün olduğunu da belirtti.Kesin bazı numaralar göreceğiz.

Knk Cobyden bende çok ümitliyim 2 yılda Tümamiralliğe çıktı Koramiralliğe bir adım kaldı lakin Oda sürekli Hancock övdü ayrıca Coby'de Luffy'ninki kadar potansiyel yok.Eğer olsaydı Kumandanları ağır şamarlayacak seviyeye gelirdi.
Kral hakisi dışında potansiyellerinim arasında büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum. Bı çocuk sıfırdan başladı ve çok kısa bir süredir gelişiyor.
Luffy ise girdiği savaşları saymasak bile meyvesiyle 10 yıllık bir çalışma (7 yılı Ace'e karşı üstelik) +2 yıllık Rayleigh eğitimi almış biri. Şu an aralarındaki güç farkı potansiyelden kaynaklı değil.

İyi biri olduğunu düşünüyorum. MF'nin yıldızlarından biriydi, bakalım son savaşta(olursa) rolü ne olacak? Tashigi ve Smoker ile beraber yükselmesini istediğim isimlerden biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık