Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Koby seriye sağlam bir giriş yapmalı,tayfa uçtu seviye olarak.

Koby basit bir koramiral seviyesinde olmamalı.

Güzel bir güç seviyesi ile giriş yapar.

Croco'yu yenebileceğini düşünüyorum.

Bakın çiçekler, evet haklısınız Coby haki biliyor ve kendini sulaya da bilir ama unuttuğunuz bir şey varsa o da Croco'nun da haki bildiğidir. Yani eleman illa meyveyle yenmek zorunda değil. Ona bakarsak Haki bilen herkesin Croco'yu teklemesi lazım.

Bakın çiçekler, evet haklısınız Coby haki biliyor ve kendini sulaya da bilir ama unuttuğunuz bir şey varsa o da Croco'nun da haki bildiğidir. Yani eleman illa meyveyle yenmek zorunda değil. Ona bakarsak Haki bilen herkesin Croco'yu teklemesi lazım.
Kim Coby haki biliyor bu yüzden Croco'yu yener dedi ne alaka ?

Coby den beklenti fazla sadece.

Bence olay bundan ibaret.
Cidden o üyeyi kızdırmak istemiyorum yaw zaten fenerli oda benim gibi Allah'ın dan bulmuş.
Sadece gereksiz ovuldugunu düşünüyorum croconun
Oda Crocodile'ı tamamen Alabasta arcında bırakmış olsa zaten hiçbir şekilde şuan bu karakter üzerinden konuşuyor olmazdık ancak adam çok net bir şekilde Crocodile'ı Marineford savaşında aktif bir rolde işledi ve bu savaş esnasında gördüğümüz Crocodile kesinlikle güncel süreçte geri döndüğünde güç bazlı olarak etkin bir karakter olacaktır. Kısacası Alabasta Crocodile ile Marineford Crocodile arasında dağlar kadar fark var.

Oda Crocodile'ı tamamen Alabasta arcında bırakmış olsa zaten hiçbir şekilde şuan bu karakter üzerinden konuşuyor olmazdık ancak adam çok net bir şekilde Crocodile'ı Marineford savaşında aktif bir rolde işledi ve bu savaş esnasında gördüğümüz Crocodile kesinlikle güncel süreçte geri döndüğünde güç bazlı olarak etkin bir karakter olacaktır. Kısacası Alabasta Crocodile ile Marineford Crocodile arasında dağlar kadar fark var.
Marinefordda Crocodile millete uzaktan saldırmak ve kişileri tutmak dışında hiçbir şey yapmadı.
Sağlam bir feati yok boş şişirme

Koby'nin kumaşı sağlam. Gelecekte amiral olacak birisi. Garp gibi bir adam tarafından eğitiliyor. Birkaç arca sağkol seviyesini de geçer zaten .d Croco bu seviyeler için çok ezik kalıyor artık.

Marinefordda Crocodile millete uzaktan saldırmak ve kişileri tutmak dışında hiçbir şey yapmadı.
Sağlam bir feati yok boş şişirme
Marineford arcında Akaiunu vs WB dışında sağlam feat mi vardı? Bu arada Crocodile o kadar güçsüz olsa Mihawk'un savurduğu Kılıcın rüzgarıyla bile ölmesi lazımdı ama ben gayet orada kıyas bir denkleşme gördüm :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık