Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Smoker'ın Akıbeti

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Seri Sonunda İkisinin Rütbesi

• Smoker = Filo A. / Koby = Amiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker ve Koby = Amiral

Kullanılan: 9 10.7%
  • Smoker = Amiral / Koby = Koramiral

Kullanılan: 6 7.1%
  • Smoker = Ölü / Koby = Filo A.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Smoker = Ölü / Koby = Amiral

Kullanılan: 2 2.4%
  • Smoker = Amiral / Koby = Filo A.

Kullanılan: 5 6.0%
  • Smoker = Koramiral / Koby = Amiral

Kullanılan: 45 53.6%
  • Smoker = Koramiral A. Koby = Filo A.

Kullanılan: 2 2.4%
  • Devrimciler Sistemi Yıkar

Kullanılan: 9 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    84

Silinmiş Üye

Haki bilmiyor desen tam olucak Caribou falan değiller. Bu adamlar denizcilerin zirvesi. Luffy'nin şuan kullandığı hakiyi Mfde bu adamlarda gördük.
Haklısın biraz gömdüm amiralleri ancak asıl güçlerinin meyveden geldiğini düşünüyorum.

Amirallerin meyveler dışında fiziksel güçlerini bilmiyoruz.Bu yüzden kesin bir çıkarım yapmak zor.İlla bir yorumda bulunacaksak meyvesiz Marco seviyesi falandırlar.
Çok düşük seviye o zaman. Marco harika meyvesiyle bile amirallerle boy ölçüşemiyor. hatta meyvesiz amiraller meyveli marcoyu tutsalar şaşırmam

Olacak:
Smoker Amiral olsa sırıtmayacak bir Vice Admiral. Garp gibi yükselmek istemez.
Coby Amiral.

İkisinin olmaları gereken:
Komutan seviyesi Vice Admiral. Smoker 3. komutanla, Coby sağkolla denk gitmeli.

İki sene önce yoldan geçen Luffy'den tek yiyen Koby'nin ileride onun rakibi olacağını düşünenler var.
Luffy'e rakip olamaz ama amiral olabilir. Oda bu adam gelişsin diye haftada 4 rütbe atlattı. Muhtemelen bir sonraki tanıtımın da koramiral diye geçecek. Yani ts öncesi boş çar değil artık.

Smoker ilk geldiğinde Dragonla durduruldu sonra ace ile daha sonra Hancock, vergo law dof ile. zaman atlaması sonrası ne kadar güçsüz gösterilmiş olsa da gördüğümüz denizciler içinde amiral olma potansiyeli olan smoker ve drake haricinde birileri yok

Üye silindi 5781

Ben hala Dünya Hükümeti'nin askeri kolu olan Denizcilerin seri sonunda olmayacağını düşünüyorum.
Yeni Düzen'de önde gelen isimler bu isimler olur...

Smoker halihazırda zirve yaşlarında ve law gibi isimler eforsuz alıyor kendisini. Şu saatten sonra amiral/filo amirali gibi bir rütbede görmemizin mümkünatı yok. Xdrake, momousagi gibi isimlerin bu konumları smokerdan daha çok hak ettiği aşikar.

Serinin sonunda denizciler diye bir oluşum olacak mı diye de sormalıyız tabii, ama bu başka bir başlığın konusu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık