Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kış Rüzgarları Olası Senaryolar

Bir ara yeniden başlamayı düşünüyorum ama dediğin gibi bu kadar üzün sürmesi okuma isteğimi baltaladı.
Belki de bu kadar soğumamızın sebebi dizinin son sezonunda özellikle finalde ağızda ekşi bir tat bırakmasıdır ama içimden gelmiyor hiç okuma büyük ihtimalle kitabın hem çok fazla geç çıkmasından hem de diziden kaynaklı.

Son kitabı okuyalı neredeyse 7 yıl oldu, hayal meyal hatırlıyorum artık detayları.
Tahminim Stannis'in başarısız olacağıdır. Martin okurunu asla ama asla sevindirmez.

Kitabın en az yarısı Bran'a ayrılacak muhtemelen. Birçok cevap alacağız Kanlıkuzgun'dan.
Jon Snow geri gelecek veya Warg olarak Varamyr gibi hayvanın içine geçecek.
Dany khalassarı etrafında toplayıp köle körfezini yok edecek ve Volantis'e yürüyecek Victarion ile beraber.
Aegon'ın bir Blackfyre çıkma olasılığı epey kuvvetli.

Son kitabı okuyalı neredeyse 7 yıl oldu, hayal meyal hatırlıyorum artık detayları.
Tahminim Stannis'in başarısız olacağıdır. Martin okurunu asla ama asla sevindirmez.

Kitabın en az yarısı Bran'a ayrılacak muhtemelen. Birçok cevap alacağız Kanlıkuzgun'dan.
Jon Snow geri gelecek veya Warg olarak Varamyr gibi hayvanın içine geçecek.
Dany khalassarı etrafında toplayıp köle körfezini yok edecek ve Volantis'e yürüyecek Victarion ile beraber.
Aegon'ın bir Blackfyre çıkma olasılığı epey kuvvetli.

Stannis ölürse her sey biter Ötekiler neredeyse Sur'a dayandı.Insanlari organize edecek tek kisi Stannis.AA olsun veya olmasin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık