Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Anime 17. Bölüm
Izleyin izlettirin
Bölüm konusu bir delikanlının yavsaklar sürüsü tarafından heder edilişi
Yazık
Var ol Duke Hyou reyis
Cidden seride en sevdiğim adam şu adam
Yazık oldu

Mangasını 540 chapter kadar okudum. Animenin ilk 2 sezonuna gördüğüm yorumlardan sonra hiç bakmadım bile fakat 3. sezonun işlediği arcı şahsen mangada çok beğenmiştim. Güncel sezonu izlemek istememe rağmen hâlâ bir ön yargım var denebilir, yorumlarınızı merak ediyorum. İzlenir mi sizce?

Bu konu üstte kalsın. Berserk'ten sonraki en iyi Seinen Mangadır kendileri. Herkesin şans vermesini tavsiye ederim. Çeviri 1-209 (259'a kadar devam edecek) 260-536'ya kadar tamamlanmış, seri hala devam ediyor ve güncelde 688. bölümde. Toplamda 202 bölüm çevrilmemiş. 688 lezzetli bölüm var yani, ing yoksa 202 bölüm daha çevrilecek, biliyorsanız 688 koca bölüm sizleri bekliyor. Çizimler sürekli iyileştiriliyor, son çizimlere bakarsanız görürsünüz. Çok kaliteli karakterler var, bol bol ölüm, savaş, aksiyon, heyecan, taktik, strateji ve dahası da var. Yani boşta iseniz, Berserk'ten sonra okunacak seri arıyorsanız, aradığınız seri budur.

Manga nerelere kadar gelmiş bir bakayım dedim.

Kanki'nin adamları bunlar. Ne ekersen onu biçersin.

550'ye kadar İngilizce-Türkçe karışık okudum da bundan sonrası çevirisi yok. El mahkum ingilizce okuyacaz iyi kötü...
Baya da ilerlemiş seri ama toplu halde çeviren yok heralde, sanırım bir kaç günde bir bölüm veren siteler var.

550'ye kadar İngilizce-Türkçe karışık okudum da bundan sonrası çevirisi yok. El mahkum ingilizce okuyacaz iyi kötü...
Baya da ilerlemiş seri ama toplu halde çeviren yok heralde, sanırım bir kaç günde bir bölüm veren siteler var.
Sana bir kıyak geçeyim ...Mangasail sitesinin kingdom manga bölümüne gir (örneğin 677) En aşağıda resimdeki gibi bölüm özetini bölüm çıkar çıkmaz İNGİLİZCE payLaşıyorlar eksiksiz.Aynı bizim burda spoiler paylaşmamız gibi. Sana kalan zaten ingilizce çeviriyi google çeviriden çevirmek kalıyor.

Yalnız bu dediğim bölüm sadece gmail in açıkken gözüküyor haberin olsun .Gmailine TELEFONDA VEYA BİLGİSAYARDA gir açık bırak başka bir şeye gerek yok

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık