Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Akou vs 2 general. Basit bir hamle ama etkileyici. Ancak Riboku, zayıflık dedikten sonra daha fazlasını bekledim, olmadı.

Koalisyon savaşını tekrar okuyorum da Riboku tam mal.Dük Hyou adamın ham maddesidir.
Genelde villainleri severim ama ribokuyu bi türlü sevemedim. Oldum olası itici geliyor bana karakteri. Zaten surekli herşeyden onun cikmasi da kabak tadi verdi. Kim ne planlarsa planlasin riboku onceden tahmin ediyor. Stratejistliğin de bi sınırı var. Bizim ki medyum mubarek.

Genelde villainleri severim ama ribokuyu bi türlü sevemedim. Oldum olası itici geliyor bana karakteri. Zaten surekli herşeyden onun cikmasi da kabak tadi verdi. Kim ne planlarsa planlasin riboku onceden tahmin ediyor. Stratejistliğin de bi sınırı var. Bizim ki medyum mubarek.
Koalisyon savaşına kadar iyi idi.OuKi yi öldurecek kudrette değildi ama renpayı yenebilirdi.Koalisyon savaşından sonra bunu asarlar dedim ama dış göreve vermişler.Yaptığı Qin barışı nerdeyse Wei fethine neden olacaktı malın.Bizde olsa bu direk asarlardi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık