Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] King ile Kim Dövüşür?

King ile kim yada kimler esaslı bir şekilde dövüşür?

• Kullanılan toplam oy
    111
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda galiba Sanji ve Zoro'ya bu arc yıkımcı aldıracak gibi duruyor.

Luffy Doffy-Cracker-Kata gibi adamları yendi.

Sıra Zoro ve Sanjiye gelmiştir artık.

King vs Sanji şuanda oluyor Sanji büyük ihtimalle sağlam bir hasar alacak saldırıdan ya da bir şekilde kurtulacak.Kingten uzaklaşacak tır belli bir sürtüşmeden sonra

Sanji'nin rakibi de Queen olabilir .

Ya da uçan altılıdan birini yener önce.Sonra yıkımcı olabilir.

İşler karışık gibi duruyor şu an.
500 bölümdür adamların sağlam bir dövüşü yok yav. Bu arc da %100'lerini göremeyeceksek Allah belasını versin Oda'nın.

Marco uzun savaşır mı bilmem ama en az bir kere ikisi uçarak birbirine dalmazsa Oda seriyi bıraksın. :mad:

İkisi ayrı tepelerde olacak. Aşağı doğru uçarak ortada çarpışacaklar. :utan:
Sonra gök yarılsın bi tarafta mavi alevler diger tarafta kırmızı alevler :flaugh: Saka vs Kuzan'nın değişik bir versiyonu olur. Şahsen ben çok görmek istiyorum. Fantastik dövüş olur.

Öncelikle eline sağlık, çok uğraşmışsın. Eleştireceğim nokta şu; bu kadar esprili bir dille yazmana gerek yoktu. Sonuçta geyik konusu değil. Ciddi bir dille tanıtımları yapsan daha güzel olurdu bence.

Marco, Wano'ya geldiğinden beri ben, King'le dövüşeceğini düşünüyorum. Son bölümden sonra da fikrim değişmedi. 2.bir ihtimal de, Marineford gibi meydan savaşı olması ve bu tarz elit savaşçıların 1vs1 yerine, karışık bir şekilde dövüşmeleri. Bu da olabilir yani.
Oyumu Marco'ya veriyorum.

Öncelikle eline sağlık, çok uğraşmışsın. Eleştireceğim nokta şu; bu kadar esprili bir dille yazmana gerek yoktu. Sonuçta geyik konusu değil. Ciddi bir dille tanıtımları yapsan daha güzel olurdu bence.

Marco, Wano'ya geldiğinden beri ben, King'le dövüşeceğini düşünüyorum. Son bölümden sonra da fikrim değişmedi. 2.bir ihtimal de, Marineford gibi meydan savaşı olması ve bu tarz elit savaşçıların 1vs1 yerine, karışık bir şekilde dövüşmeleri. Bu da olabilir yani.
Oyumu Marco'ya veriyorum.
Ya sıkıntı şu gemiyi tekmeliyor sanjiyi tekmeliyor sanjiye rakip görüyoruz kılıç taşıyor zoroya rakip görüyoruz kuşa dönüşüyor marcoya rakip görüyoruz oda ayaküstü bizi eşşeğe çevirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık