Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] King, Beyazsakal'ı Neden Yok Saydı?

King niye böyle söylemiştir?

• Kullanılan toplam oy
    124
Luffy'de de aynı tanım yapılacaksa bol sıfırlı bir sayı görürüz artık :hhh:

@Alpamis Garp fanısın WB'ye laf söylemekten utanmıyor musun xD Garp'ın yanında Ace öldü ki Lütfü'yü kurtarmak için, lütfü ve Coby de ölüyordu ne yaptığını gördün :oleyo2: Üstelik yanında diyorum bak 10 yıl sonra haberi oldu demiyorum xD
Yani şimdi WB-Roger-Garp-Sengoku-Xebec sürekli birbirleri ile dövüşüp bütün savaşlarında berabere bittiği anlamına gelirki saçmalık olur. Hepsi birbirini 1 defa yenmiş olsa kafadan 4 yenilgi olacak işte. Kaldıki bunun çaylaklık kısmlarınıda düşünsek 7 rakamı az kalıyor işte.

WB Oden'i yenmiş adamı yenebilecegini mi saniyorsun diyor. Marco çok istedik ama zaiyat çok büyük olurdu vazgeçtik diyor. WB çok bariz geri durmuş. Lamı cimi yok.
Handikap için (mane mane idi sanırım meyve) bahane sayılmaz dersen evet WB geri durdu dersek olur ama Oden kelle alacakken malum kandırma yüzünden kaybetti

Ne zaman mantıklı bir yorumunu göreceğim diye bakıyorum. Göremiyorum... :S
La adam Roger ile kapılıyorken bile deprem falan vurmuyor adama bisesto üzerinden devam ediyor. Net olarak gösterilen çarpışma da ''haki'' üzerinden olan bir çarpışma.
Sen ''Meyveyi çıkar yok oluveriyor'' diyorsun. Meyve çok değerli bir meyve tamam ama bu adam sadece meyveyle çağın zirvesi olmamış.

Arada çok coşuyorsun. WB bu WB ne tırsması ne korkması? O zamanlar gelse yine içinden geçerdi Kaido'nun, Roger ile denk dövüşen adam Oden ile belli bir zaman denk olan Kaido'ya mı yenilecek o zaman? Kaido oradan sonra daha da güçlenmiştir tamam ama o zaman WB gelse delik açarmış bu Kaido'ya. WB belli ki pek çok şeye karışmayan biri yani Oden dediğimiz kişi de kendi tayfasından ayrılıp Roger ile yelken açmış biri. Sonrasında ise kendi tayfasına değil memleketine dönmüş.

Görende WB bunu Wano'ya göndertip Kaido'ya yem etti. Sonrada Kaido'dan korkup oraya gitmedi sanır. :S
Yaşlı halinden bahsediyom. O sahneleri biz de biliyoruz, yaşlı halinden örnek versene.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık