Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] King, Beyazsakal'ı Neden Yok Saydı?

King niye böyle söylemiştir?

• Kullanılan toplam oy
    124
Beyazsakal ı ya bilmiyor ya da Kaido nun potansiyeli hakkında konuşmuş olabilir.

Beyazsakal ın yaşlı,yaralı ve hasta halinin neler yapabildiğini gördük ki savaş başlarken Sengoku kendisine dünyayı yıkabilecek(meyvesinden dolayı),dünyanın en güçlü insanı gibi bir şey diyordu.

Belki o yedi yenilgi daha eski zamanlardır.
Attığın panelde King ne diyor? ''Asla mağlubiyet almamaya devam et'' buradan bile hiç bilgisinin olmamasına çıkarım yapılabilir King'in.
Onun dışında WB'nin o zamanlar zirve olduğu tartışmasız bir gerçek. King'in Oden karşısında ki hallerini gördük. O Oden'i bir de Roger ve WB karşısında gördük hatırlıyorsun, yani arada net farklar var. Öyle ki burada King'in bahsettiği zamanlarda Kaido, Oden ile karşılaştığı kadar bile güçlü değildi büyük ihtimalle çünkü daha öncesi bir zaman ait konuşma bu. Yani iki durumda da King çok yanılıyor. Orada ki Kaido yenilgileri önceden almış olsa King bir şey bilmiyor deriz. Kaido'yu yenilmez biri sanıyor deriz, daha sonra aldıysa yenilgileri bu sefer de dediği gibi yenilmez biri olmadığını anlıyor olmalı. En güçlü mevzusunda ise WB zaten tartışmasız çağın zirvesinde ki kişi.

Kaidoyu en güçlü olarak görüyorum ben zaten serinin. :D Wb öldükten sonra Kaidoya en güçlü denildiğini
zannetmiyorum ,
İmkansız bir şey düşünüyorsun. Oden karşısında Kaido'yu gördük, bir de WB ve Roger karşısında Oden'i gördük. WB'ye bizzat çağın zirvesinde ki kişi diyorlar, Roger öldükten sonra ''senin çağın'' diye bahsediyorlar. WB Roger dengi biri orada ki Kaido ise ya 7 kez yenilmiş ya da oradan sonra 7 kez yenilecek biri. Yni bu adam her halükarda 7 kez mağlubiyet tatmış. Öyle ki King'in bu konuşmayı yaptığı zamanlar Oden ile Kaido'nun karşılaşmasından bile önce. Kaido'nun ünvanı WB'nin ünvanı değil ki. Biri en güçlü insan diğeri yaratık tarzında bir şey. Yani insanlar dışında bir ünvanı var Kaido'nun bunu ilk önce kabul etmek gerekir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık