Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kin'emon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 31 73.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 26.2%

• Kullanılan toplam oy
    42
Kinemon + Suit Sanji vs King olabilir.Ben olsam böyle yapardım hem Sanji’ye hem Kinemon’a iş yaptırma yolu. :) Tabii King ona rağmen dövecek :D ama kappa gelip alacak sonra zayıfladığı için.
Babacım yok yaa. Tamam anti olayı dövüşlerde büyük bir etken ama Kin, King karşısında fiziksel güç, dayanıklılık, haki, saldırı gücü gibi bir ton alanda geride yani. Sadece anti diye de adamın üstüne bu kadar yüklenilmez ki :D Enel bile yine ben iyiymişim lan der :oleyo: Bir de üstüne Sanji okaması. Püff. King harakiri yapsa daha iyi.

Babacım yok yaa. Tamam anti olayı dövüşlerde büyük bir etken ama Kin, King karşısında fiziksel güç, dayanıklılık, haki, saldırı gücü gibi bir ton alanda geride yani. Sadece anti diye de adamın üstüne bu kadar yüklenilmez ki :D Enel bile yine ben iyiymişim lan der :oleyo: Bir de üstüne Sanji okaması. Püff. King harakiri yapsa daha iyi.
Kinemon Nami gibi support olacak o şekilde Sanji belki suitle alabilirdi.Ama ben yazar olsam aldırmazdım kaybederler sonra da Denjiro yada kappa gelir birebirde alırdı.Hem King çok adamla dövüştü diye de gücü üzerine çok tartışma olurdu birbirimizi yerdik Oda işi biliyorsa böyle yapar.:oleyo2:

Gerçek bir lider olduğunu ispatladı.Oden'e karakter olarak kınlarda en çok benzeyen adam.Aptal samuray

Denjiro'nun abi çekmelerini anlayamadım. Lan her şeyi sen organize ettin üstüne üstlük oyunu 20 yıl boyunca sürdürdü. Kinemon ise şans eseri mesajı yanlış anlayıp kınları itachi limanina götürdü. Tamam hain olduğunu anlaması güzel ama bu çok da bir şey ifade etmiyor. Sonuçta denjiro olmasa hepsi hapisteydi.
#yenishogundenjiro

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık