Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Amiral Olabilir?

Ya çok adam var denizcilerde ama ortada yoklar. Doberman, Strawberry, Yamakaji, Dalmatian Oda saldı bunları bayadir.
Kanser diye adam var gene Vice larda sol gözü çizik, güneş gözlüklü, purolu nedir bunun olayı mesela ? Güçlü mü meyvesi falan varmıdır vesaire..
En son Bastille le Smoker i gördük kalanlar dan haber yok. Bir kaç sağlam Vice daha vardır. Hepsi uyluğu çıplak Maynard seviyesinde değildir.

O zaman Tokikake ve Gion, Sağ Kollardan güçlü diyorsun. Çünkü benim sorum Issho, Ryo, Gion ve Tokikake gibi adamların piyasada olmadığını varsayalım kimler gelebilirdi şeklindeydi...
İşte saydım hocam bende. Prime Rayleigh, Mihawk, Oden falan diye. Dediğin gibi piyasada hiç biri olmasın. Benim için amiral pozisyona getirilebilecek güçte kişileri sadece bunları görebiliyorum.

Amiral pozisyonunun en önemli tarafı güç olarak güven vermeleri. Mf'de herkes amirallerin ağzına bakıyordu. Bunu bana bir Mihawk hissettirdi ayrıca. Mihawk'ı düşünmeden koyarım o pozisyona mesela. Keza Oden ve Prime Rayleigh'te aynı şekilde.

Ben bu arada Goroseilerin Marco'yu İmparator yapmayı düşünmelerinden ötürü, sağ kolların o pozisyona göz kırpabileceğini düşünüyorum. Daha aşağısı kesmez tabi.. Sağ Kollar, Kizaru kadar güçlü değiller ama mevkiyi kötü göstermezlerdi bence. Katakuri gibi donanımlı, Marco gibi savunması top tier bir karakter sırıtmaz gibi.
Bence bir oluşum olarak düşündüler Marco konusunu. Gücünden ziyade hala tayfayla bir arada oldukları için Yonkou konumuna onu getirmek istediler. Çünkü Wb'nin asıl bir diğer olayı çatısı altında güçlü çok fazla tayfaya sahip olması. Marco Wb sonrası kaptan gibi olduğu için onu o yüzden öyle anmak istediler ama BB izin vermedi. Tabi Marco böyle yine de bir tık ayrılıyor diğer sağ kollara göre ama güç olarak bana bir amiral gibi tatmin edici gelmedi.

Katakuri genç olsa gelişirdi çok rahat, Amiral seviyesine de ulaşırdı. Yaşını ve şu anki seviyesini düşününce bence Amiral yapmazlardı onu. 100 bölüm önceki Luffy tokatlıyor adamı. Yine de birçok özelliği ile Amiral imzası taşıyor Katakuri. Keşke 10 yaş genç olaydı. Dediğin örneğe Sabo uyar mesela. Ona yatırım yapsalar zaten birkaç yıla koltuğunun hakkını verir.

Amiral bulunmasaydı Sengoku ve Garp aktif göreve devam ederdi yine. Adamların tüm hayatı bu organizasyon. Öylece bırakmazlar.
@Tiksav Lee Bak Sabo'yu unutmuşum Sensey'de hatırlattı, Sabo olurdu Ace ölmese Ace'de olurdu yani Luffy'de olurdu ama Luffy'den geçti o iş :D

Katakuri genç olsa gelişirdi çok rahat, Amiral seviyesine de ulaşırdı. Yaşını ve şu anki seviyesini düşününce bence Amiral yapmazlardı onu. 100 bölüm önceki Luffy tokatlıyor adamı. Yine de birçok özelliği ile Amiral imzası taşıyor Katakuri. Keşke 10 yaş genç olaydı. Dediğin örneğe Sabo uyar mesela. Ona yatırım yapsalar zaten birkaç yıla koltuğunun hakkını verir.

Amiral bulunmasaydı Sengoku ve Garp aktif göreve devam ederdi yine. Adamların tüm hayatı bu organizasyon. Öylece bırakmazlar.
Anladım. Yani kesin bir şey diyemiyorum Sağ Kollar, top tier mezuniyet sınavında en yüksek puanla kalmış öğrenciler diyebiliriz :D Sağ Kol indiren, İmparator adayı, Sağ Kolla beraber imparator tayfası indiren İmparator tayfası ilan ediliyor. Biraz mezuniyet sınavı gibi o seviye :) sağ Kolları olası bir açıklıkta yapıp yapmayacakları konusunda pek emin değilim. Sabo kesin olurdu Issho, meyvesiz amiral Amiral olmuş adam, Sabo, yanındaki çöplerle Isshoya önemli bir zarar vermiş birlikte gördük.

Bir de ben bu kadar fazla Koramiral göreceğimize bu Koramirallerim Tuğamiral olmasını isterdim Magellan gibi güçlü adamlardan oluşsaydı keşke Koramiraller.

Son düzenleme:
Hiç bir sağ kol amiral pozisyonuna getirilecek kapasitede değil. Sanji bu haliyle low diff atıyor yc2 adama. Bir amiral Mf ortamı gibi dış etkenlerin olmadığı bir durumda ve odağını tamamen dövüşe verdiğinde pek zorlanmazlar sağ kollara karşı.

Güç olarak amiraller hep yonkoulara yakın olacak ve bu adamların karşısına sağ kol getirmek, hatta sağ kolları bunlara yakın görmek falan, olabilecek şeyler değil. Amiral pozisyonuna getirilebilecek kişi Prime Rayleigh, Oden, Mihawk gibi adamlardır. Bir sağ kol bile amiralin verdiği güveni vermez denizcilere güç olarak. Magellan'da baya s tier meyve var ve 2 yıl sonra yerinde saymadıysa belki o getirilebilir.
Magellan amiral olabiliyorsa, sağ kollar da olurdu. Tabi iki taraf da olamaz, o ayrı.

denizcilerde gücünü gördüğümüz kişiler arasından kimse aklıma gelmiyor ve öyle aşırı güçlü bir koramiralde hatırlayamadım onun dışında korsanlar ve devrimcilerden Yamato zaten amiral veya o civara yakındır Law ve Kid te olabilirdi wano da ki gelişimlerini göze alarak , devrim ordusundan da Sabo olabilirdi

İşte saydım hocam bende. Prime Rayleigh, Mihawk, Oden falan diye. Dediğin gibi piyasada hiç biri olmasın. Benim için amiral pozisyona getirilebilecek güçte kişileri sadece bunları görebiliyorum.

Amiral pozisyonunun en önemli tarafı güç olarak güven vermeleri. Mf'de herkes amirallerin ağzına bakıyordu. Bunu bana bir Mihawk hissettirdi ayrıca. Mihawk'ı düşünmeden koyarım o pozisyona mesela. Keza Oden ve Prime Rayleigh'te aynı şekilde.

Bence bir oluşum olarak düşündüler Marco konusunu. Gücünden ziyade hala tayfayla bir arada oldukları için Yonkou konumuna onu getirmek istediler. Çünkü Wb'nin asıl bir diğer olayı çatısı altında güçlü çok fazla tayfaya sahip olması. Marco Wb sonrası kaptan gibi olduğu için onu o yüzden öyle anmak istediler ama BB izin vermedi. Tabi Marco böyle yine de bir tık ayrılıyor diğer sağ kollara göre ama güç olarak bana bir amiral gibi tatmin edici gelmedi.
Anladım hocam olabilir. Yani ben Amiral adaylarını güçlü buluyorum ama sağ kollardan güçlü olmalarını asla beklemiyorum sağ kollar olamazsa olası açıklıkta Amiral adayları da o konuma getirilmezdi o zaman. Çünkü Sabo'ya bakıyorum yanındaki çöplerle 2 Amirale karşı savaşıyor be Issho'ya önemli ölçüde zarar veriyor. Sağ Kollar olamazsa, Amiral adayları da olamazdı bana göre.

Magellan amiral olabiliyorsa, sağ kollar da olurdu. Tabi iki taraf da olamaz, o ayrı.
2 yıl yerinde saymadıysa diye belirtim zaten mesajımda ve meyvesine de vurgu yaptım. Ayrıca belki o getirilebilir dedim. Sanki kesin konuşmuşum gibi yazıyorsun. Nasıl okudun o kısmı anlayamadım. . :d

@sensey peki Sağ Kollar koramiral olsaydı, bu yeni iki Amiral adayı gibi lakapları olur muydu ? Pempe Domuz, Kızıl Köpek, Sarı Maymun gibi.

Ben bir kaç tane uydurdum :D

"Mor Akrep" Magellan
"Mavi Anka" Marco
"Pembe Yılanbalığı" Katakuri
"Kara Kartal" King
"Sarı Ejderha" Sabo
"Kara Şahin" Mihawk
"Kahverengi Orangutan" Oden
"Kırmızı Köpekbalığı" Shiryu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık